برنامه ریزی هفتگی ویژۀ کنکور 1400 انسانی فاز دوم هفته سوم

برنامه ریزی هفتگی ویژۀ کنکور 1400 انسانی فاز دوم هفته سوم

ویژگی کلی برنامه

این هفته از برنامه را مرورهای زیادی خواهید داشت؛ چون مباحث مهمی را تمام کرده‌اید. فاز دوم برنامه مطالعاتی برای کسانی است که از اواسط مردادماه با برنامه مرکز مشاوره انسانی یار همراه شدند.

درس‌های برنامه تا الان

1) عربی: اتمام درس ۱ تا ۴ ؛ 2) فنون: اتمام درس های ۱۰ و ۱۱ فنون دهم؛ 3) اقتصاد: اتمام بخش1؛ 4) زبان: 

گروه اول:

اتمام پایه نهم، اتمام گرامر درس اول دهم + حل و بررسی تست های سطح ساده و متوسط گرامر

گروه دوم:

اتمام درس اول دهم، اتمام مطالعه واژگان و حل و بررسی تست های ساده و متوسط و دشوار درس دوم

5) ریاضی: اتمام درس ۱ و ۲ از فصل آمار؛ 6) منطق: اتمام درس های ۱ تا ۶

توضیحات درس به درس

عربی

در درس پنجم و ششم تمامی تست‌ها در هر زنگ‌ را حل و بررسی کنید. تمامی تست‌های کتاب مشاوران را کار خواهید کرد. این دو درس اهمیت فوق‌العاده‌ای دارند.

فنون

اتمام درس ۱۲ (بخش عروض) از کتاب دهم + تقسیم‌بندی تست‌ها.

اقتصاد

بخش اول به اتمام رسید، بخشی که در کنکور ۹۸ بیشترین تعداد سوال را به خود اختصاص داده بود. از بخش اول ۹ سوال از ۱۵ سوال اقتصاد آمده بود. در واقع یعنی ۶۰% سوالات کنکور:)

وارد ما بقی فصل‌های محاسباتی شده‌ایم.

زبان

گروه اول: اتمام درس ۱ گروه دوم: اتمام درس ۲ و  حل و بررسی تست های سطح ساده و متوسط واژگان درس سوم. اول تست بزنید بعد سراغ درسنامه بروید که نقاط ضعفتون را پیدا کنید. نکته‌هایی که از حل تست‌ها بدست آوردید، به درسنامه اضافه کنید.

ریاضی

اتمام درس سوم از فصل آمار. فصل صفر ریاضی و آمار مشاوران را براتون توی کتابخانه سایت  انسانیها گذاشتیم که دانلود کنین و بخونین. 

منطق

اتمام درس هفتم و هشتم

در رابطه با این درس باید بگوییم از درس هفتم به بعد وارد چالشی‌ترین درس‌های منطق می‌شوید و به قول آقای تمنا " شما نیاز به مرور و مرور و مرور برای قواعد و احکام دارید!

همانطور که در برنامه مشاهده می‌کنید همزمان با حل و بررسی تست‌های جبرانی یا مرور برای این دو درس گذاشته‌ایم، و در آخر یک زنگ برای جبران یا مرور قواعد و احکام این درس گذاشته‌ایم.

 

راستی داریم براتون یه برنامه توپ از مهرماه تنظیم می‌کنیم. 

یادتون باشه می‌خوایم کنکور 1400 انسانی را متفاوت رقم بزنیم.

دوستدار شما انسانیها؛ مرکز مشاوره انسانی یار

فایل های ضمیمه

برنامه مطالعاتی هدفدار تابستان ویژۀ کنکور 1400علوم انسانی؛ فاز دوم هفته سوم

2 نظر
Mohammadali Rashidi

یکشنبه 27 مرداد 1398

سلام میشه دقیقا بگید تو کدوم آزمون های آزمایشی باید شرکت کنیم که بیشتر به درد ما انسانی ها میخوره و سوالات ش بیشتر مفهومی و اینکه چرا خود انتشارات آزمون های آزمایشی دو هفته یکبار و یا بیشتر نداره جواب بدید ممنون میشم

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 30 مرداد 1398

محمدعلی جان سلام.

ما دو آزمون را پیشنهاد می کنیم: گزینه دو و کانون. البته آزمون سنجش را میتونین وقتی سال کنکور رسیدین انشالا از عید شروع کنین.

باید مهرماه یازدهمی باشی. پس فرصت داری سال یازدهم را با یکی از دو آزمون کانون و گزینه دو شرکت کنی، برای تابستان 99 ، اون یکی دیگه آزمون را شرکت کنی. با این تجربه و تحلیلی که خودت بدست میاری برای آزمون مهرماه به بعد سال 99 میتونی  تصمیم بهتری بگیری. 

موفق باشید. انسانی یار

ﺳﻪشنبه 29 مرداد 1398

من ملکا هستم برای کنکوری های ۹۹ نظام قدیم برنامه ندارین. من ۴ ماه هست که برای کنکور نظام قدیم شروع به مطالعه کردم اما پیش روی خوبی نداشتم الان خیلی استرس دارم نمی دونم باید چه کار کنم دارم داخل شهریور میشم در حالی که مشاوره سابقم رو از دست دادم و مشاوره فعلی به شدت عصبی و زود از کوره در می رن. نمی دونم باید چه کنم

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 3 شهریور 1398

سلام خانم ملکا. بنظرم اگر بتونین یک مشاور خوب داشته باشین که مثل مشاور سابق خودتون که باهاشون 4ماه همراهی کردین، هم به آرامش سابق برگردین هم مسیر رو به رشد خودتون را ادامه بدین. البته از این به بعد سوالاتتون را توی بخش ویژه کنکور 99 ارسال کنید لطفا: مشاوره و برنامه‌ریزی تحصیلی ویژۀ کنکور 99 انسانی

موفق باشید و بمانید. رستم جو

نظر شما چیست؟