نظرسنجی برنامه مطالعاتی مهرماه کنکور 99 انسانی

نظرسنجی برنامه مطالعاتی مهرماه کنکور 99 انسانی

نظر سنجی  مهم  سایت انسانیها

کنکوری‌های 99 انسانی در این نظرسنجی شرکت کنید.

با ارسال مواردی که به نظرتان مهم است، در داشتن برنامه مطالعاتی نزدیک به نیازهای آموزشی-سنجشی خودتان، همراه ما باشید. 

دو گروه برنامه خواهیم داشت

برنامه مهرماه کنکور 99 (از اول مهر98 تا کنکور99) برای دو گروه تنظیم و منتشر خواهد شد: 1) گروهی که آزمون شرکت می‌کنند. 2) گروهی که آزمون شرکت نمی‌کنند.

برای گروه اول

طبق نظر سنجی انجام شده در کانال انسانیها (که در این لینک می توانید نتایج را ببینید) آزمون‌های  قلمچی انتخاب شما بود. ما هم به این انتخاب اکثریت، احترام گذاشته و برنامه مهرماه را مطابق بودجه‌بندی آزمون قلمچی تنظیم خواهیم کرد.
(البته سعی خواهیم کرد خدمات برنامه مطالعاتی را برای آزمونهای دیگر که نیاز شما باشد، گسترش دهیم☺️)

برای گروه دوم

گروهی که آزمون شرکت نمی‌کنند در واقع داوطلبانی هستند که از مهرماه شروع به مطالعه کنکور کرده‌اند و برنامه تابستان مرکز مشاوره انسانی یار را هم اجرا نکردند. که در این حالت طبق برنامه‌ریزی و پیش‌بینی ما، تا اوایل اردیبهشت ماه، تمام کتاب‌های پایه کنکور را همزمان با پایه دوازدهم تمام کرده و با آمادگی کامل برای کنکور وارد اردیبهشت خواهند شد. از اردیبهشت یا زودتر از آن هم می‌توانند تمام آزمون‌های شبیه‌سازی، جامع و جمع‌بندی موسسات مختلف را تا زمان کنکور شرکت کنند.

همراهان تابستانی

کسانی که با برنامه مطالعاتی تابستان پیش اومدن، جزو کدام گروه هستند؟

این عزیزان تعداد کتا‌ب‌هایی که خواندند و مرور کردند و مسلط شدند، به اندازه‌ای هست که آمادگی آزمون رفتن از اول مهرماه را داشته باشند و ما هم توصیه می‌کنیم از مهرماه در آزمون شرکت کنند یا اگر شرایط شرکت در ازمون را ندارند، به راهنمایی های  پیشنهادی در این مطلب توجه کنند: چه آزمونی شرکت کنم.

در اون شرایط (برنامه تابستان را اجرا کردین و از اول مهرماه آزمون شرکت خواهید کرد) با بودجه بندی مطابق آزمون پیشروی خواهید کرد و شاهد پیشرفت خوبی در آزمونتان خواهید بود . انشالا. 

شما در انتخاب هر کدام از این برنامه‌ریزی و مسیر (با آزمون پیش برین/ بدون آزمون پیش برین تا وقتی خودتون یکبار بخونین و آماده بشین) حق انتخاب دارید و ما در مرکز مشاوره انسانی یار با شما همراه خواهیم بود.

 

لطفا نظرات و پیشنهادات خودتان را در مهلت اعلام شده کانال انسانیها، زیر همین مطلب اعلام و ارسال کنید. 

دوستدار شما انسانیها heartمرکز مشاوره انسانی یار

 

نتبجه نظرسنجی و درخواستهای دریافت شده، در قالب برنامه ریزی های زیر انجام شده است. متناسب با نیاز خود، برنامه را دانلود کنید:

برنامه ریزی هفتگی یازدهم انسانی و کنکور 1400
برنامه‌ریزی هفتگی برای پشت‌کنکوی‌های 99
برنامه ریزی هفتگی برای کنکور 99 انسانی (گروه خودخوان)
برنامه‌ریزی هفتگی مطابق با آزمون قلمچی

فایل های ضمیمه

نسخه اولیه از هفته صفر برنامه مطالعاتی مهرماه کنکور 99 انسانی

50 نظر

دوشنبه 4 شهریور 1398

سلام،،مهرماه برای ما که پارسال دوازدهم بودیم(‌کنکور۹۸بودیم) و الان میخوایم بخونیم واسه کنکور ۹۹ و مهرماه مدرسه نمیریم برنامه مطالعاتی هم میریزید یا نه؟

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 4 شهریور 1398

سلام. شما در این دسته بندی از داوطلبان هستید: 

فارغ التحصیل نظام جدید کنکور 99.

دوشنبه 4 شهریور 1398

لطفا برای آزمون گزینه دو هم بزارید.به هر حال تعداد زیادی هم در این آزمون شرکت میکنن .و باز هم شما با یه لطف بزرگ میتونید مارو در این مسیر یاری کنید .البته تا همین جا هم شما یه همراه فوق العاده واسه انسانی ها بودین .دمتون گرم .خسته نباشید

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 4 شهریور 1398

سلام. ممنون از قدردانی و همراهی ارزشمند شما.

موسسه گزینه دو  در سایت خودش به صورت هفتگی به داوطلبان شرکت کننده در آزمون  برنامه مطالعاتی خواهد داد. طبق روال سالهای قبل. یکی از دلایل ما برای توصیه این آزمون، خدمات خوب در بستر  اینترنت  این موسسه هست.

موفق باشید و بمانید. رستم جو

دوشنبه 4 شهریور 1398

سلاممن تو تابستون آزمون گاج دارم میدمتا۵ مهر تخصصی های دهم و کل یازدهم رو میخونمتازه با انسانی یار آشنا شدمو از برنامه مطالعاتی استفاده نکردممن تو کدوم دسته‌ام؟

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 4 شهریور 1398

سلام. اگر بعد از مهرماه در آزمون کانون شرکت کنین میتونین از برنامه گروه اول استفاده کنین. اگر هم آزمون شرکت نکنین در گروه دوم. داوطلبان آزمون گزینه دو برنامه مطالعاتی هفتگی را در سایت گزینه خواهند داشت که هماهنگ با برنامه آزمون براشون تنظیم میشه. 

دلیل انتخاب آزمون کانون این هست که انتخاب اکثر انسانیهاست و برنامه ریزی  هفتگی در سایت کانون هم ارائه نمی شود. 

موفق باشید و بمانید.

دوشنبه 4 شهریور 1398

برای درس خوندن با این برنامههمه‌ی کتابامون باید مشاوران باشه؟من غیر مشاوران کتبای دیگه هم خریدمچکار کنم؟

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 4 شهریور 1398

سلام. ما در مرکز مشاوره تخصصی علوم انسانی، جز دورس عمومی و علوم انسانی، درباره هیچ رشته ای دیگه  اظهار نظر نخواهیم داشت.

چون به تخصص عقیده، باور و ایمان داریم که نتیجه خواهد داد. بر همین اساس هم برای برنامه های مطالعاتی نیز کتابهای ناشر تخصصی متناسب با تخصص خودمون را توصیه و پیشنهاد و استفاده داریم.

موفق باشید, انسانی یار

دوشنبه 4 شهریور 1398

سلام برای داوطلبای نظام قدیم هم برنامه میریزید؟من دارم برنامه مطالعاتی شهریورماه روانجام میدم البته باتغییرچون نظام قدیم هستم الان ولی بین دوراهی گیرکردم که ازمهرماه توازمون شرکت کنم یانه

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 4 شهریور 1398

سلام. حتما از مطالبی که درباره اصول برنامه ریزی هست میتونین استفاده کنین. اما چون داوطلبان نظام قدیم در شرایط یکسانی نیستند و نمیشه یک ساعت مطالعه یکسانی را برای همه توصیه کرد، برنامه ریزی براشون ممکنه مفید و کاربردی نباشه. 

هر حداقل مطالعه ای برای داوطلبان نظام قدیم ممکنه کم یا زیاد برای تعداد زیادی از اونها. ممکنه کسانی زیاد نتونن اون حداقل یا حداکثر را اجرا کنن و در اونضورت به نظرشون توانایی رسیدن به حداقل مورد نیاز یا دستیابی به حداکثر ممکن را ندارند. در حالیکه ایراد از طرف برنامه پیشنهادی بوده. چون وضعیت یکسانی را نمیشه فرض کردو حالتهای مختلفی را در این گروه داوطلبان میشه فرض کرد: شاغل. خانه دار. متاهل. مجرد. فارغ التحصیل سال 97 و . . . 

دو پیشنهاد داریم براتون:

1) از مطلب زیر درباره اصول برنامه ریزی شخصی راهنمایی بگیرین و خودتون با یک برنامه متناسب با ویژگی های شخصی و موققیت خودتون شروع کنین. برای این قطه شروع البته که اگر جزئیات کامل و دقیق خودتون را بفرستین میشه راهنماییتون کرد از طریق سایت.

2) حتما برنامه خودتون را با یک مشاور باتجربه  به مشورت بگذارید یا از مشاور باتجربه  نظر و برنامه بخواین.

موفق باشید و بمانید . رستم جو

دوشنبه 4 شهریور 1398

برای کنکور ۱۴۰۰‌ چطور

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 4 شهریور 1398

سلام. البته که برای کنکوریهای 1400 برنامه ویژه خواهیم داشت. 

به این صورت که در روزها و ساعت هایی از هفته برای درس مدرسه برنامه خودشان را اجرا کنند و بخشی که مربوط به آمادگی برای کنکور هست، توسط مرکز مشاوره انسانی یار تنظیم می شود.

دوشنبه 4 شهریور 1398

اگه میشه تا مهر کامل بشه دیگ هفته ب هفته ای نباشه الان دست بکار بشید کاملش کنید

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 4 شهریور 1398

برنامه آزمون کانون آماده هست اما بر مبنای آزمونهای پارسال. که درسهایی به نسبت پارسال تغییر خواهند کرد. برای همین هم منتظر انتشار نسخه اولیه مهرماه کانون هستیم. 

برنامه گروه خودخوان هم حتما به همون شکل تنظیم میشه. منتها  فایل اون برای اینکه قابل پرینت برای شما باشه، یکماه نخواهد بود که با کیفیت خوب  چاپ بشه براتون.

ﺳﻪشنبه 5 شهریور 1398

سلام برای کسانی که ۱۴۰۰ هستن و گاج میرن هم تمنا میکنم برنامه بدین ممنون

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 6 شهریور 1398

سلام برنامه کنکوریهای 1400 براساس درس مدرسه و آمادگی برای کنکور 1400 خواهد بود.

 در روزهای آخر هفته  از درسهای پایه دهم خواهید خواند و درسهای پایه یازدهم را بصورت تستی کار می کنید.

اگر انتخابتون برنامه براساس آزمون هست، حتما با برنامه آزمونی که مشاور آزمون بهتون خواهد داد میتونین پیش برین. در تابستان سال آینده برای آزمونهای مختلف برنامه مطالعاتی خواهیم داد.

موفق باشید. انسانی یار

ﺳﻪشنبه 5 شهریور 1398

سلام. چند خواهش داشتم که بنظرم خوبه و دربرنامه سال گذشته نبود _در برنامه تان زمان برای کلاس و فعالیت های خارج از خانه هم یزارید. _همچنین ساعت شروع را از ۴ بعد از ظهر بگذارید چون برخی دانش آموزان مانند خودم فاصله مدرسه تا منزل خیلی زیاده._برای درس فارسی قسمتی برای موضوعی خواندن بگذارید._وقتی طبق برمامه کانون شما برنامه مینویسید لطفا به شکلی باشد که در همان دو هفته برای مطالب مرور هم داشته باشیم_ لطفا مطالبی در مورد زمان و نحوه تحلیل آزمون و کارنامه های آزمون های آزمایشی بگذارید.

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 6 شهریور 1398

سلام به شما. مواردی که گفتین اینها بودند:

1.زمانی برای استراحت بعد از مدرسه و رسیدن به خانه. و زمانی برای کارهای غیر از مطالعه 2.مطالعه براساس موضوعی خواندن فارسی. 3. پیش بینی زمان مرور قبل از آزمون. 4. پیش بینی زمان تحلیل آزمون و کارنامه.

ممنون از شما که نیازهای آموزشی خودتون را به ما اینطور دقیق منتقل می کنید.

موفق باشید. انسانی یار

ﺳﻪشنبه 5 شهریور 1398

سلام خسته نباشید.من امروز با قلمچی تماس گرفتم آزمون هاشون همراه با برنامه ریزی و کتاب و کلاس و... بود و قیمتش نسبتا بالا.اما خب من با برنامه شما پیش رفتم تا الان و تنها منبع کمک آموزشیم کتاب ها و برنامه شماست.و بهشون گفتم که من برنامه دارم اما گفتن چه ربطی داره شما باید یه برنامه داشته باشین آزمون تنها نتیجه بخش نیست.در نتیجه با توجه به توصیه شما راجب آزمون ها دیگه قطعا آزمون های گزینه دو رو شرکت خواهم کرد.خواستم این روند موسسه قلمچی رو بهتون اطلاع بدم که آزمون هارو به تنهایی ارائه نمیکنن..

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 6 شهریور 1398

سلام دوست خوب انسانیها. ممنون از پیگیریتون. خدمات نمایندگیهای مختلف در آزمونهای موسسات مختلف با همدیگه متفاوته. همونطور که بعضی نمایندگیها همون اول بسم الله  چندتا کتاب بهتون اجباری میدن و بعضی دیگه اینطور نیست.

ما پیشنهاداتمون را با رویکرد مشاره ای  تقدیم کردیم. انتخاب از بین این گزینه ها  با بررسی و مقایسه خودتون خواهد بود.

دوستان دیگه هم میتونن اینجا نظرشون را بگن درباره تجربه شرکت در آزمونهای مختلف.

موفق باشید. انسانی یار

چهارشنبه 6 شهریور 1398

سلام.. خیلی ممنونم ازتون فقط یه گله ای که داشتم اینه که درس ریاضی دهم رو تو برنامه تابستانی رو فقط تا تابع گذاشتین امار و احتمال چی میشه پس؟؟!انشالا برنامه ی مهر ماه رو یکم زود منتشر کنین و این نکات رو هم بهش اضافه کنین..

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 6 شهریور 1398

سلام دوست عزیز انسانی 
منطق انتخاب اون مباحث از ریاضی این بود که کار سخت را اول انجام بدین. بخش آمار را میشه طول سال تحصیلی بخونین. 

شما در این برنامه بخشهای اساسی، سوالخیز و پایه ریاضی را خوندین. وقتی این بخش ها را کنار مباحث بسیار ساده دوازدهم قرار بدین، قطعا کمتر از 40% نخواهید زد! درصدی که رتبه زیر هزار برای ریاضیست!!

حتما در تنظیم برنامه مطالعاتی مهرماه توجه ویژه به ریاضی دوازدهم خواهیم داشت.
موفق باشید. انسانی یار

چهارشنبه 6 شهریور 1398

سلام باعرض خسته نباشید میخواستم بگم که فقط برای ازمون های قلمچی برنامه ریزی میکنید؟؟؟ ماکه ازمون های دیگه شرکت میکنیم چی کار کنیم

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 6 شهریور 1398

سلام. همانطور که در متن توضیح دادیم آزمون قلمچی براساس نظرسنجی انجام شده در کانال انسانیها انتخاب اکثریت بود.

آزمون پیشنهادی ما قلمچی، گزینه دو و سنجش بود. در مطلبچه آزمونی شرکت کنم در این باره  توضیح داده ایم. که میتونین در اون مطلب دلایل را مطلع بشین.

گزینه دو برای داوطلبان خود برنامه هفتگی در سطح آمادگی مختلف ارائه می کند. برنامه های ما برای آزمون قلمچی پیشنهادی برای کسانی است که امکان دسترسی به برنامه ریزی تخصصی ندارند.

موفق باشید و بمانید.

چهارشنبه 6 شهریور 1398

با سلام . لطف کنید کتاب های تیزشیم رو منتشر کنید . من کنکوری ۹۹ هستم و لازم دارم . ممنون .

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 6 شهریور 1398

سلام. برای ثبت نظر در خصوص کتابهای پیشنهادی مرکز مشاوره انسانی یار، از این لینک وارد اقدام کنید: کتابهای پیشنهادی مرکز مشاوره انسانی یار

چهارشنبه 6 شهریور 1398

سلام هردو برنامه مطالعاتی همه درس ها اعم از تاریخ و جغرافی و ... رو پوشش میده؟

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 7 شهریور 1398

سلام. در برنامه آزمون قلمچی دو درس تاریخ و جغرافیا انتخابی و زوج درس بوده. برای ریاضی یک برنامه ویژه خواهیم داشت که به حداقل 40% برسید؛‌با ساده ترین مطالب و مباحث. 40% که رتبه زیر هزار درس ریاضی است. برای اقتصاد نیز همینطور؛‌ چون پیشروی آزمون قلمچی در این درس بسیار سریع هست.

پیگیر مطالب سایت باشید. موفق باشید. انسانی یار

چهارشنبه 6 شهریور 1398

سلاممن نمیدونم جزو کدوم گروه قرار میگیرم...؟ مدرسه ی من کلاس کنکور داره و اینکه ازمون برگزار میکنند اما بنا بر شرایطی از مهر ماه و بوجه بندی اون رو نمیدونم و نمیدونم چه جوری قراره به ازمون های عقب اوفتاده برسیم الان هم با برنامه ی شهریور شما همراه شدم..

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 7 شهریور 1398

سلام. اگر برنامه مدرسه برای آزمون قلمچی باشه،‌میتونین از آزمون قلمچی استفاده کنید. اگر آزمون گزینه دو بخواین برین،‌موسسه گزینه دو خودش برنامه هفتگی روی سایت خواهد داد. اگر با آزمون ویژه مدرسه بخواین پیش برین  قطعا و قاعدتا باید برنامه و مشاوره متناسب هم داشته باشه.

موفق باشید. انسانی یار

چهارشنبه 6 شهریور 1398

برنامه مطالعاتی مهر برای ما ۱۴۰۰ییها نمیزارین؟😕

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 7 شهریور 1398

سلامم. چرا که نه. البته که تقدیم خواهیم کرد. البته که برای شما 1400یها همراهی ویژه خواهیم داشت.

تا انسانیها را دارید،‌غم نداشته باشید. yes

موفق باشید. انسانی یار

چهارشنبه 6 شهریور 1398

سلام و وقت به خیرمن معذرت میخواهم اگر سوالم کمی بی ربط است.من دانش آموز ورودی دهم تجربی هستم(امسال)منطقه ی ۲ هستم.توی آزمون وردوی دبیرستان جایی قبول شدم که منطقه ۳ هست.به نظرتون تفاوت قبولی منطقه ۲ با منطقه ۳ برای کنکور سه سال آینده خیلی زیاده؟الان سخت موندم چه کار کنم چون دبیرستان نمونه ای که قبول شدم حدود ۶۰ کیلومتر با محل زندگی من مسافت داره.توی شهر خودم دبیرستان شاهد ثبت نام کردم که البته دبیرستان خوبی هم هست.با توجه به تجربه و علمی که شما دارید ارزش داره من ۳ سال برم دبیرستان شبانه روزی که آخر هفته فقط میام خونه.(پسر هستم)استدعا دارم جواب سوالم را بدهید.صمیمانه از همراهیتان سپاسگزارم

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 7 شهریور 1398

سلام. چند موضوع را برای انتخاب دارین: مدرسه. منطقه آزمون. محل تحصیل. 

هر سه اینها با انتخاب مدرسه مشخص میشه. نگرانی شما از این هست که با تغییر منطقه به 3،‌فرصت و شانس کمتری برای قبولی داشته باشید. چون به منطقه 3 خواهید رفت. در حالیکه رابطه مقدار سهمیه مناطق 3گانه سهمیه انتخاب رشته، یک اساس تعریف شده و منطقی داره. به این شکل که داوطلبان شرکت کننده در کنکور از منطقه 1 تعداد بیشتری از کل داوطلبان هستند. برای همین هم منطقی است که سهم بیشتری داشته باشند از صندلی های دانشگاه.

با یک مثال: از 10 نفر داوطلب شرکت کننده در کنکور رشته انسانی،‌ 5نفر در منطقه 1 و 3نفر از منطقه 2 و 2 نفر از منطقه 3. به همین نسبت نیز از صندلی های کنکور نیز سهم خواهند داشت. 

چون رشته شما انسانی نیست باید به مشاور متخصص رشته خودتون مراجعه کنید. در سایت انسانیها میتونین این مطالب را بخونین:

سهمیه‌ها و رشته‌های دانشگاهی علوم انسانی و راهنمای دفترچۀ انتخاب رشتۀ علوم انسانی کلیات این دو مطلب تا حدودی برای رشته های دیگر یکی هست.

 

موفق باشید و بمانید. رستم جو

پنجشنبه 7 شهریور 1398

سلام‌ برای‌ داوطلب‌های‌۱۴۰۰‌ هم‌ که‌‌ در‌ ازمون‌ ها شرکت‌ نمی‌کنند‌ و‌ این‌ تابستان‌ هم‌ مطالعه‌ای‌ نداشته‌اند‌ برای‌ مهر‌ماه‌ به‌ بعد‌ یک‌ برنامه‌ بگذارید

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 7 شهریور 1398

سلام. همانطور که پیش تر  هم گفته ایم،‌برای 1400یها برنامه ویژه خواهیم داد که هم در مدرسه و امتحانات پیشرفت داشته باشید وهم برای کنکور 1400 آماده بشید.

موفق باشید. رستم جو

پنجشنبه 7 شهریور 1398

سلام ببخشید برای کنکوری های ۱۴۰۰ برنامه مهرماه نمیذارید؟؟

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 7 شهریور 1398

سلام. البته که برای کنکوریهای 1400 هم برنامه خواهیم داد. یک برنامه برای موفقیت در مدرسه و امتحانات+آمادگی در دروس مهم پایه کنکور. 

پیگیر برنامه های مهرماه باشید. 

موفق باشید. رستم جو

پنجشنبه 7 شهریور 1398

سلام ممنون از تلاش و پاسخگویی شماببخشید افرادی که برنامه شهریور ماه رو دارن عملی میکنن جزو دسته خودخوان از مهرماه خواهند بود؟و اینکه اگر ممکنه در برنامه مهرماه فرصتی برای خواندن دروس مدرسه و امتحانات کلاسی که بعضا ۳ تا هم هستن بزارید. ممنون از شما

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 7 شهریور 1398

سلام. همونطور که در متن گفته شده دو گروه خواهیم داشت:‌با آزمون که طبق برنامه آزمون قلمچی پیش خواهید رفت. بدون آزمون برای کسانی که تابستان نتوانستند یا فرصت نکردند کارهای لازم تابستان را انجام دهند. 

کسانی که تابستان برنامه مطالعاتی اصلی را اجرا کرده اند،‌توصیه میکنیم در یکی از آزمونها شرکت کنند. که در این صورت جزو برنامه داوطلبان آزمون محسوب خواهند شد.

برای راهنمای انتخاب آزمون به این مطلب بروید: چه آزمونی شرکت کنم

موفق باشید و بمانید؛‌رستم جو

zahra mph

جمعه 8 شهریور 1398

سلام خسته نباشید. ببخشید میخواستم ببینم این برنامه مطالعاتی رو از کی تو سایت میزارین؟ ینی الان من که با برنامه تابستون پیش نرفتم میتونم با این برنامه ای که میگین شروع کنم ونتیجه بگیرم با توجه به این که من نسبت به اوناایی که از تابستون با شما شروع کردن و الان به کتاب مسلط تر هستن عقبم و هیچی نخوندم؟ اگه میشه کامل درباره این برنامه مطالعاتی توضیح بدین که شرایتش چیه آزمون دارین یا فقط یه برنامه ای میگین و ما باید طبق اون جلو بریم؟ و ممنون از این همه پاسخگویی وپیگیریتون :)

پاسخ انسانی ها

جمعه 8 شهریور 1398

سلام زهرا خانم

سلام به شما دوست عزیز انسانی 
مچکریم بابت دلگرمیتون. 
در پاسخ به اولین سوالتون باید بگم 
که اواخر شهریور ماه این برنامه در سایت انسانیها قرار داده میشه و دسترسی به آن برای عموم انسانیها رایگان و آزاد است. 
در پاسخ به سوال دومتان باید بگم،حتما میتونید با برنامه ای که مرکز مشاوره انسانی یار براتون تنظیم میکنه پیش برید و درس های پایه و دوازدهم را به اتمام برسانید بالاخره هر چی نباشه ناشر تخصصی علوم انسانی این برنامه را برای شما انسانی های عزیز تنظیم میکنه و نیاز هاتون را در تنظیم برنامه در نظر میگره. 
چه دلیلی داره نتیجه نگیرید وقتی که اراده کردید  که از مهر ماه پرقدرت درس بخوانید و با برنامه ارائه شده پیش روید. 
معجزه در کلام شماست پس, نگران نباشید. 
البته اگر الان امکانش را دارید درسی مثل فنون را استارت خواندنش را بزنید البته این یک پیشنهاد است که انجام دادنش به نفعتان است. درس اول فنون که تاریخ ادبیات است را شروع به مطالعه کنید تاریخ ادبیات نیاز تا روز کنکور نیاز به مرور و مرور و مرور دارد، پس, جدیش بگیرید.
توصیه میکنم برای کسب اطلاعات بیشتر  "نظر سنجی برنامه مطالعاتی مهر ماه کنکور 99 انسانی" را مطالعه کنید تا دستتان بیاید دقیقا می خواهیم چه برنامه ای را خدمتتان ارائه دهیم. 
کلیات آن مطلب را به اختصار توضیح میدهم و توصیه میکنم جزئیاتش را در مطب ذکر شده بخوانید:
دو گروه برنامه خواهیم داشت؛  1)برای گروهی که آزمون شرکت می‌کنند. 2)برای گروهی که آزمون شرکت نمی‌کنند.
در خصوص آزمون به راهنمایی های  پیشنهادی در این مطلب توجه کنید: چه آزمونی شرکت کنم.
شما در انتخاب برنامه حق انتخاب دارید و اگر در انتخاب شک داشتید حتما سوالتان را بپرسید تا ما با افتخار راهنمایی تان کنیم. 
پس حتما و حتما مطلب توضیحات برنامه را دقیق بخونید. 
موفق باشید. زینب سلیمی

نیلوفر بهزادي

شنبه 9 شهریور 1398

سلام وقتتون بخیر،برنامه ای که برای مهر ماه ارائه میکنید فقط برای دانش اموزانی هست که برنامه تابستونه رو اجرا کردن یا نه؟من تا سه هفته اول رو تونستم اجرا کنم الان برنامه مهر ماه شامل ماهم میشه؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 9 شهریور 1398

سلام به شما دوست عزیز انسانی

برنامه مهر ماه قابلیت اجرا برای هر سطحی از دانش آموزان را دارد و برای دو گروه از کنکوری های 99 برنامه داده میشود برای کسانی که در آزمون های قلم چی شرکت می کنند و برنامه دوم برای گروهی است که در هیچ آزمون آزمایشی شرکت نمی کنند.

در واقع مرکز مشاورۀ انسانی یار در انتخاب برنامه به شما حق انتخاب داده است.

ازمهر ماه جدیت خود را در اجرای برنامه مطالعاتی ازائه شده بیشتر کنید تا موفق شوید و10 سال دیگر به الانتان اقتخار کنید:)

موفق باشید.

زینب سلیمی

یکشنبه 10 شهریور 1398

سلام . لطفا در برنامه زمان های برای کلاس هایی مثل زبان در نظر بگیرید.

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 11 شهریور 1398

سلام. حتما در برنامه ساعت مطالعه اختیاری و زنگ خالی خواهیدداشت. ضمنا ساعت کلی برنامه در هفته مجموعابرای داوطلبان کنکور از 35 ساعت در هفته شروع خواهد شدکه به مرور زمان بیشتر می شود.

موفق باشیدو ممنون از اعلام نظرتون

انسانی یار

نیلوفر نیرومند

پنجشنبه 14 شهریور 1398

سلام وخسته نباشید فوق العاده ممنون از پیگیری های دلسوزانتون☺من کنکوری۹۹هستم ولی نمیتونم برنامه مطالعاتی مهرماه رو پیدا کنم و دانلود کنم اگرمیشه فایل ش رو سریعتر در کانال قرار بدینممنون

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 14 شهریور 1398

سلام. ممنون از انرژی مثبتتون نیلوفر خانم.

نسخه اولیه برنامه را بزودی زود در سایت قرار خواهیم داد. لطفا پیگیر مطالب سایت و کانال باشید.

موفق باشید و بمانید.

پنجشنبه 14 شهریور 1398

سلام. دمتون گرم. خداییش شما اگه نبودین ما باید از همون برنامه هایی استفاده کنیم که توشمیموندیم. فقط یه سوال:چرا از فصل سوم فنون شروع شده برنامه؟ فاطمه از چابهار

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 14 شهریور 1398

سلام. مرسی از حس خوبی که بهمون دادی.

در درس فنون ادبی میخوایم اول عروض را بخونین. بعدش آرایه بعد سبک شناسی. یعنی مطالعه مبحثی. شما که آزمون شرکت نمیکنید باید بهترین استفاده را از این فرصت داشته باشید که در هر درس کارهای ویژه براتون در نظر داریم.

موفق باشید. انسانی یار

پنجشنبه 14 شهریور 1398

سلام کسی که تابستون اصلانخونده میتونه ازاین برنامه مهرماه بخونه وپیش بره ؟؟

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 14 شهریور 1398

سلام. این برنامه برای گروه داوطلبان  خودخوان هست که در متن همین مطلب توضیح دادیم چه کسانی هستند. لطفا مطلب را با دقت بخوانید.

موفق باشید و بمانید. رستم جو

پنجشنبه 14 شهریور 1398

سلام...من کنکوری ۹۹ هستم و فعلا هیچ آزمونی شرکت نکردم فقط خودم خودخوان دارم دهم رو میخونم ...بنظر شما موسسه گزینه دو برای آزمون دادن خوبه؟؟اخه میگن سطحش پایینه...وقلمچی هم هزینه اش زیاده...ممنون از پایخگوییتون

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 14 شهریور 1398

سلام. در مطلب چه آزمونی شرکت کنم توضیح دادیم چه آزمونی برین. اگر آزمون نمیتونین برید  چکار کنید.

موفق باشید و بمانید. رستم جو

zahra mph

پنجشنبه 14 شهریور 1398

سلام خسته نباشید. ببخشید این برنامه ای که گذاشتین فقط 5 روز هفترو شامل میشه میخواستم ببینم این برنامرو برای هفته های بعدم اجرا کنیم؟ یا هر هفته یه برنامه مطالعاتی میزارین؟! خیلی ممنون از پاسخگویتون :)

پاسخ انسانی ها

شنبه 16 شهریور 1398

سلام زهرا خانم
اول مهر ماه از روز دوشنبه است و تا روز جمعه را نامش را هفته صفر گذاشتیم و نسخه اولیه هفته صفر را قرار داده ایم و از هفته صفر برای مطالعه کتاب های پایه 10.11 استفاده کردیم چون فرصت بسیار ارزشمندی است. 
برنامه مطالعاتی مرکز مشاوره انسانی یار برای کنکوری های 99 که شامل دو گروه میشوند  به صورت ماهانه در سایت انسانیها منتشر میشود پس نگران نباشید. 

توضیحات بیشتر را بزودی منتشر خواهیم کرد.پیگیر مطالب سایت و کانال انسانیها باشید.

موفق باشید.

پنجشنبه 14 شهریور 1398

سلام.با اين برنامه اى كه قرار است بدين آيا ميشه تمام كتابهارو خوند؟و اينكه ميشه ملا رو كتاب هاى كمك درسى خوند؟؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 16 شهریور 1398

سلام به شما دوست عزیز انسانی
ما روی شما حساب میکنیم و میدانیم که انسانی ها کاری را که بخواهند تا تهش میروند و انجام میدهند پس ما از بابت شما نگرانی نداریم. 
در رابطه با خودمان که در مرکز مشاوره انسانی یار هستیم بز مبنای تجربیات خودمان میدانیم چه کاری را انجام دهیم که به صلاح شما تمام شود پس شما هم نگران نباشید.
کتاب های کمک درسی جزو ضروریات مطالعه است که باید باشند در رابطه با کتاب درسی باید بگیم که کتاب های درسی لازم هست ولی کافی نیست در مواقعی کتاب درسی موضوعی را گفته است که برای فهم عمیق تر ان باید کتاب کمک آموزشی دم دستتان باشد. 
پس هم کتاب درسی و هم کمک درسی مکمل یکدیگرند. منابع پیشنهادی انسانی یار را در این مطلب بخوانید: بهترین منابع کنکور99 انسانی نظام جدید

موفق باشید. 
دوستدار شما مرکز مشاوره انسانی یار

جمعه 15 شهریور 1398

سلام من تابستون مطالعه نداشتم ولی میخوام به گفته همه ازمهرآزمون شرکت کنم بنظرتون خوبه یانه

پاسخ انسانی ها

شنبه 16 شهریور 1398

سلام به شما دوست عزیز انسانی
هرکسی حق دارد نظری داشته باشد و اظهارش کند ولی این به معنای درست بودن نظرش نیست.
توصیه میکنم تا وقتی که درس ها را په از دوازدهم و چه از پایه به سر حد مطلوبی نرساندید در هیچ آزمونی شرکت نکنید چون وقتی در ازمون شرکت میکنید از خودتان انتظار نتیجه فوری و به لحظه را دارید که میشود گفت این انتظار تا حدی بیجاست و ممکن است انگیزه تان را از دست بدهید. 
پس  وقتی که درس ها را به جاهای خوبی رساندید در یک آزمون قابل اطمینان شرکت کنید. 
اگر بتوانید با یک مشاور متخصص برنامه مطالعاتی تان را تنظیم کنید خیلی خوب است چون آن فرد زمان مناسب شرکت در ازمون را بهتون میگن اگر شرایطی ندارید که یک مشاور داشته باشید با "برنامه خودخوان مرکز مشاوره انسانی یار "پیش روید(یعنی با برنامه گروهی که در ازمون شرکت نمیکنند )تا خیالتان از بابت برنامه راحت باشد. 
ولی به این توجه داشته باشید که از مهر ماه برای موفق شدن باید تلاش کنید و کم کاری نکنید تا به هدفتان برسید. 

با آرزوی موفقیت برای شما. زینب سلیمی

جمعه 15 شهریور 1398

سلام، خسته نباشینمن تابستون رو با برنامه ی شما شروع کردم و خیلی هم خوب پیش رفتم ولی به دلایلی عقب افتادم از برنامه و خب حالا قسمتی از برنامه رو انجام دادم و قسمتیش رو نه از کدوم برنامه مطالعاتی مهر ماه باید استفاده کنم؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 16 شهریور 1398

سلام به شما دوست عزیز انسانی؛ 
یادتون نره که هیچ وقت برای شروع دوباره و پرقدرت دور نیست. 
همین که از قسمتی از فرصت تابستان استفاده کردید و شروع به مطالعه کردید جای شکرش باقیست. 
مهم اینه که برای مهر ماه ذهنتون گرم شده و استارت کار را زدید:)
شما مطابق با شرایط فعلیتان پیشنهاد میکنم از برنامه ای استفاده کنید که برای کسانی آماده سازی میشه که در آزمون قلم چی شرکت میکنند؛ 
ولی اگر به لحاظ اقتصادی شرایط شرکت در آزمون قلم چی را ندارید توصیه میکنم مطلب"چه ازمونی شرکت کنم" را بخوانید تا دستتان آید که باید چه بکنید.

موفق باشید. زینب سلیمی. داوطلب موفق کنکور 98 انسانی

جمعه 15 شهریور 1398

سلام برنامه رالطفا مثل 4.15بچینید اصلا ترتیب دوازدهم معلوم نیس که کی بخونیم و اینجوری جدول چیدید خیلی اذیتم میشیم همون جدول قبلی هاتون را بذارید لطفا خواهش میکنم

پاسخ انسانی ها

شنبه 16 شهریور 1398

سلام. این نسخه اولیه برنامه هست. حتما اینکار که گفتید انجام خواهیم داد. اما نمیشه مشخص کرد چند ساعت برای دوازدهم در هفته اول و دوم وقت نیاز دارید. چون مدارس شرایط یکسانی ندارند. بزودی جزئیات بیشتر از برنامه را اعلام خواهیم کرد. 

نگران گویا بودن برنامه نباشید. براتون کاملا توضیح خواهیم داد. اگر هم سوالی از بخشهای برنامه بود، حتما سوال ارسال کنید. 

موفق باشید. انسانی یار

جمعه 15 شهریور 1398

سلام.من تابستون وهیچی نخوندم.میخوام از مهر شروع کنم ودر ازمون ها هم شرکت کنم در کدام گروه قرار میگرم؟چ کتاب هایی باید از مشاوران تهیه کنم؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 16 شهریور 1398

سلام. در مطلب توضیح دادیم برنامه برای آزمون قلمچی تنظیم میشه. در این صورت در گروه آزمونیها قرارخواهید گرفت. برای انتخاب آزمون هم میتونین به این مطلب برید: چه آزمونی شرکت کنم

در مورد انتخاب منابع کنکور 99 هم به این مطلب برین که توضیح داده شده: بهترین منابع کنکور99 انسانی نظام جدید

موفق باشیدو بمانید. 

جمعه 15 شهریور 1398

سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت تمام زحمت کشان انسانیها.. من تیزهوشان شهید مدنی میخونم و با برنامه ی شما پیش رفتم و انشالله تا کنکور هم با کمک شما پیش میرم.. خواستم بگم لطفا تو این راه دلسرد نشین و تجربه هاتون رو در اختیارمون بزارین..انشالله در اینده ی نزدیک مطالب بیشتری از شما در کشور مطرح میشه💪

پاسخ انسانی ها

شنبه 16 شهریور 1398

سلام به شما دوست عزیز. 

ممنونیم از همراهی شما و دلگرمی که دادین بهمون. دوست داریم اسم همراهان خودمون را بدونیم. و اینکه میخوایم ازتون این خدمات تخصصی را به همه انسانیها اطلاع بدین.

موفق باشید. انسانی یار

جمعه 15 شهریور 1398

سلام و خسته نباشید میخواستم ازتون بپرسم این برنامه ای که برای اول مهرماه تا کنکور 99 میزارین،تمام درسهای دهم و یازدهم در کنار دوازدهم ، مرور و خونده میشه؟ و اینکه اگر امکانش هست برای کسانی که آزمون قلمچی شرکت نمیکن هم برنامه بزارین ..ممنون از پاسخگوییتون

پاسخ انسانی ها

شنبه 16 شهریور 1398

سلام. توضیحات مربوط به برنامه، زمان تموم کردن کتابها، هدفگذاریها و کارهایی خاص که در برنامه براتون انجام شده، بزودی توضیح خواهیم داد.

دلیل انتخاب آزمون قلمچی هم در همین مطلب و کامنت دیگران نیز اعلام شده است. 

موفق باشیدو بمانید.

جمعه 15 شهریور 1398

سلام به شما که در کارتون حرفه ای هستید ... میخواستم بدونم این نمونه برنامه ای که برای مهر ماه گزاشتین برای کسانیه که آزمون شرکت میکنن یا نمیکنن؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 16 شهریور 1398

سلام. این نمونه برنامه برای داوطلبهای خودخوان هست. حتما هفته های بعدی و برنامه آزمون کانون را هم بزودی خواهیم گذاشت. 

پیگیر مطالب سایت و کانال انسانیها باشید. 

جمعه 15 شهریور 1398

سلام میشه برای دانش اموزای گاج هم برنامه بریزین،خیلیا از کیفیت ازمونای قلم چی راضی نیستن و اونو شرکت نمیکنن پس خیلیا نمیتونن از برنامه های سایت شما استفاده کنن فقط برای ی عده قابلاستفاده اس.

پاسخ انسانی ها

شنبه 16 شهریور 1398

سلام. انتخاب آزمون قلمچی براساس نظرسنجی انجام شده در کانال انسانیهاست که لینکش را هم در همین مطلب قرار دادیم که ملاحظه کنید. ضمن اینکه آزمونهای پیشنهادی انسانی یار را در این مطلب بخوانید: چه آزمونی شرکت کنم

موفق باشید. انسانی یار

جمعه 15 شهریور 1398

برای کسایی که می خوان در ازمون سنجش شرکت کنن هم برنامه میذارین

پاسخ انسانی ها

شنبه 16 شهریور 1398

سلام. طبق نظرسنجی انجام شده در کانال انسانیها که لینکش را هم در متن همین مطلب گذاشتیم، آزمون قلمچی انتخاب بیشترین تعداد اعضا بوده. آزمون سنجش هم توصیه ما برای ایام عید به بعد هست. مطلب مربوط به معرفی آزمون پیشنهادی انسانی یار: چه آزمونی شرکت کنم

میتونین دو کار انجام بدین: مطلب اصول برنامه‌ریزی موفق را بخونین که توضیح دادیم چطور خودتون برنامه بریزین. ولی بهتر اینه که یا مشاور داشته باشین یا از برنامه ریزی انجام شده توسط سایت الگوبرداری کنید برای تنظیم ساعت و چیدمان کتابها. 

موفق باشید و بمانید. رستم جو

جمعه 15 شهریور 1398

باعرض سلام و خسته نباشید خدمت گروه انسانی یار من سال دوازدهم انسانی هستم تاحالا ازمون شرکت نکردم میخواستم از مهرماه شرکت کنم خواستم ببینم پیشنهاد شما کدوم ازمونه چون من اطلاعاتی ندارم

پاسخ انسانی ها

شنبه 16 شهریور 1398

سلام. لینک مطلب معرفی آزمون توصیه شده مرکز مشاوره انسانی یار: چه آزمونی شرکت کنم

موفق باشید. 

جمعه 15 شهریور 1398

سلام وخسته نباشید به شما این برنامه برای کسایی که از مهر شروع میکنن تقریبا تا چه موقعی همه درس ها تموم میشه؟؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 16 شهریور 1398

سلام. حتما توضیحات برنامه را بزودی همراه با هفته دوم و سوم منتشر خواهیم کرد. پیگیر مطالب سایت و کانال انسانیها باشید. 

جمعه 15 شهریور 1398

سلام خسته نباشیدمن فارغ التحصیل سال ۹۷ هستم و یکباردرکنکورشرکت کردم و روزانه قبول شدم ولی به دلایلی نتونستم برم و یک سال محروم شدم. برای سال دیگه میخوام دوباره کنکوربدم میشه منو راهنمایی کنیدکه چه جوری برنامه ریزی کنم؟وقتمم آزاده وتوی طول روزمیتونم مطالعه کنم.ولی نمیدونم چه شکلی برنامه بریزم و روی کدوم درسا وقتمو بزارم.میتونم تا کنکورتمام کتابامو مطالعه کنم یافقط رو بخشی ازکتاباوقتموبزارم؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 16 شهریور 1398

سلام. اینطور که متوجه شدم داوطلب نظام قدیم هستین. برنامه ریزی متناسب  با ویژگی های شخصی و موقعیتی که دارین بهتره با مشورت و همراهی یک مشاور باشه. البته میتونین این مطلب را در سایت انسانیها بخونین که درباره برنامه ریزی هست:اصول برنامه‌ریزی موفق

توصیه هایی برای شما داوطلبان کنکور که از فضای مدرسه و کلاسهای درس فاصله دارید:

ادامه دادن با ساعت مطالعه خوب تا پایان اسفندماه شما را به جای خوبی خواهد رساند. -ساعت مطالعه خوب را با کمک مشاورتون براساس تواناییها و موقعیتتون پیدا کنید. ساعت مطالعتون تحت هیچ شرایطی کمتر از اون معمول نباشه - هدفگذاریها و سرمایه گذاریهای درست انجام بدین روی کتابها. مثل اینکه عربی عمومی و اقتصاد و روانشناسی و جامعه پایه و ادبیات پایه و منطق از اولویتهاتون باشه. بعد از این گروه عربی اختصاصی، دینی پایه و ریاضی پیش دانشگاهی و ادبیات پیش و فلسفه سوم در گروه بعدی. ولی همه این کتابها را باید با کمک مشاورتون در اون ساعت مطالعه تنظیم و چیدمان کنید. به تناسب ساعت مطالعه، تعداد کتابهاتون هم افزایش پیدا میکنه.

کتابهای باقیمانده در اولویت سوم. چون زمان کمی دارین، حتما کتابهای قطره قطره نظام قدیم مشاوران را بخونین که خیلی مناسب برای شرایط شماست.

سعی کنین همه کتابهایی که میخواین بخونین، تا اسفندماه تموم بشن. ازمونهای جامع سازمان سنجش را قبلتر از اردیبهشت ثبت نام کنین. مرورهای بعد از عید را بر پایه آزمون اتجام بدین. بعد از هر آزمون تحلیل آزمون را با دقت و وسواس کامل انجام بدین. حتما داشتن مشاور متخصص انسانی را جدی بگیرید.

حرف آخر: پشتکار یعنی تلاش مداوم و مناسب (نه زیاد) راز موفقیت شما و داوطلبان با شرایط مشابه شماست.

موفق باشید و بمانید. رستم ج

شنبه 16 شهریور 1398

سلام ، خسته نباشیدواقعا ممنون از پیگیری هاتون راستش من مشاور نمی رفتم و خودم طبق برنامه ای که چیده بودم درس میخوندمبعضی کتاب ها تموم شده و بعضی اواخره شهحالا میخوام ازین برنامه ای که لطف کردین و قرار دادین استفاده کنمراستش باید در جریان باشین که اکثرا ما تا ساعت 2 ظهر مدرسه هستیم .و بعد استراحت و نماز و ناهار ساعت 4 یا 5 میشهچطور هم درسای 12رو بخونی هم برنامه مطالعاتی که خودتون قرار دادین ؟یعنی وقت نمیشه اخه...میدونین که چقدر دوازدهم مهمه و تاثیر مستقیم داره تو کنکور 99 درست برعکس امسال که تاثیر مثبت داشت..ممنون میشم راهنمایی کنینبا تشکرررر فراوان.

پاسخ انسانی ها

شنبه 16 شهریور 1398

سلام. اگر برنامه را دانلود و ملاحظه کنین:

فرض بر این است که شما ساعت 4 شروع می کنید. از ساعت 4 تا 12 شب: 8 ساعت دارید. از این 8 ساعت: هفته اول مهرماه حجم درسهای دوازدهم کم هست بنابراین تعداد زنگهای دروس پایه زیاد هست. اما از هفته دوم و سوم این زنگها به روند اصلیش برمیگرده.

حتما هفته دوم و سوم را هم خواهیم گذاشت که متوجه کارهای ویژه در این برنامه باشید. پیگیر مطالب سایت و کانال انسانیها باشید.

موفق باشید.

انسانی یار

شنبه 16 شهریور 1398

سلام خسته نباشید،اونایی که توازمونای گاج شرکت میکنن،چجوری ازبرنامه مطالعاتیتون استفاده کنن؟ وهمینطور اجرای این برنامه که باشروع مدارس همراه هستش چجوری خواهدبودچون مابه جزمطالعه کنکوری بایدبابرنامه درسی مدرسه هم پیش بریم.من کنکوری٩٩هستم تازه باسایت شمااشناشدم زیاداطلاع ندارم بامنابع سایت ومشاوره هاتون، میخوام ازمهرماه بابرنامه شماشروع کنم به درس خوندن ممنون میشم کمکم کنین

پاسخ انسانی ها

شنبه 16 شهریور 1398

سلام. برنامه مهرماه طبق نظرسنجی انجام شده برای آزمون قلمچی خواهد بود و یک برنامه برای کسانی که آزمون نمیرن. در متن همین مطلب توضیح دادیم که روند برنامه چطورهست و یک نمونه برنامه هم برای داوطلبان خودخوان گذاشتیم.

ما برای آزمون دو موسسه را توصیه کردیم: قلمچی و گزینه دو. برای آزمون قلمچی که برنامه خواهیم داد. موسسه گزینه دو هم برنامه هفتگی ساعتی و روزانه متناسب هر داوطلب خواهد داد. دلایلمون برای پیشنهاد این دو ازمون، توی این مطلب توضیح دادیم: چه آزمونی شرکت کنم

برنامه براساس منایع مطالعاتی مورد تایید مرکز مشاوره انسانی یار هست که در این مطلب با ذکر دلایل آنها را معرفی کردیم: بهترین منابع کنکور99 انسانی نظام جدید

موفق باشید و بمانید. رستم جو

شنبه 16 شهریور 1398

سلام خسته نباشیدمن برنامه مطالعاتی را در تابستانبه خوبی اجرا نکردم فقط تونستم بخش کمی از کتاب های دهم را بخونم ایا من می توانم در آزمون ها از اول مهر ثبت نام کنم با تشکر

پاسخ انسانی ها

شنبه 16 شهریور 1398

سلام دوست عزیز.

توصیه ما به کنکوریهای دانش آموز اینه که در آزمون شرکت کنند. ولی حتما حواستون باشه از مهرماه فرصتی مثل تابستون ندارید که بخواین از اول شروع کنید. پس با جدیت اجراتون را پیش ببرین. برای انتخاب آزمونتون به این مطلب برین: چه آزمونی شرکت کنم

موفق باشید و بمانید. رستم جو

شنبه 16 شهریور 1398

سلام خسته نباشید چرا برای دوازدهم درس نداشتید درس بذارید اینجوری بهتره و طرز چیدن جدول هم مثل تابستون باشه خیلی بهتره

پاسخ انسانی ها

شنبه 16 شهریور 1398

سلام. این نسخه از برنامه برای داوطلبان خودخوان هست. برای این داوطلبان  درسهای دوازدهم فقط هفته اول و دوم از درسهای پایه براتون انتخاب کردیم که حجم مطالب مدرسه کم هست و میتونن از زمانش برای پایه خوندن، بیشتر از آزمونیها استفاده کنند. از هفته های بعد که حجم درسهای مدرسه زیاد میشن، خیلی نمیشه درس پایه گذاشت و نگذاشتیم. جزئیات و هفته های بعدی را هم منتشر نخواهیم کرد. 

پیگیر مطالب سایت باشید. 

شنبه 16 شهریور 1398

سلام من امسال دوازدهم‌ هستم دو سال گذشته رو من رشته تجربی بودم و میخوندم و از نوروز امسال تصمیم گرفتم‌ به دنبال علاقه‌م برم و شروع به خوندن کتابهای علوم انسانی کردم، من این تابستون یکسری کتالها رو بر اساس برنامه شما و چند کتاب دیگه از یازدهم رو خوندم و مرور کردم و یکسری رو هنوز نخوندم ، علاوه بر این طول سال تحصیلی هم باید خودم درسهارو بخونم و شاید برای چند درس معلم خصوصی بتونم داشته باشم ، به نظر شما با برنامه ای که شما برای مهر قرار میدین پیش برم درست هستش؟ یا در کنار اون باید خودم دروس دیگه ای رو هم قرار بدم‌ تا برسم به بچه های دیگه ؟

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 17 شهریور 1398

سلام به شما.

ظاهرا خودتون برنامه هایی را که بهتون داده بشه، در حد زیادی تغییر میدین. چون اگر عینا همون برنامه تابستون انسانی یار را اجرا می کردین، کتابهای فوق العاده مهم و اساسی کنکور انسانی را تموم کرده بودین. این را از جهت سرزنش نمیگم. بلکه هدفم اینه که باید به هر برنامه ای که انتخاب میکنید، پایبند باشید. 

البته شخصی سازی برنامه لازم هست. ولی کاری که شما انجام دادین، تغییرات کلی در برنامه بوده. پیشنهاد میکنم قبل از انتخاب برنامه ریزی درسی، خوب تحقیق کنید و یک برنامه را اجرا کنید. بدون تغییرات کلی و البته با درنظرگرفتن شخصی سازی. 

داشتن مشاور متخصص را بهتون توصیه میکنم؛ چون تغییر رشته ای هستید و شناختی تخصصی از انسانی ندارید. البته دقت کنید که مشاور متخصص انسانی باشه، نه رشته های دیگه که شناختشون از علوم انسانی بیشتر از شما نخواهد بود و نمیتونه کمکی بهتون بکنه.

موفق باشید و بمانید. رستم جو

یکشنبه 17 شهریور 1398

برای قلمچی ما که میریم قلمچی برنامه بدیدو ساعت مطاله هم مشخص کنید ممنون ما که میریم کتابخونه برای درس خوندن و ساعت ۱۰ شب میبنده

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 19 شهریور 1398

سلام به شما دوست عزیز انسانی
در حال آماده سازی برنامه شما هستیم و تا هفته دیگه این برنامه با توضیخاتش به دستتون خواهد رسید پس نگران نباشید. 
یه چیزی که توجهم رو جلب اینه که از اول مهر ماه میرید کتابخونه و تا ساعت 10 شب اونجا میمونید،  اگه هدفتون از رفتن به کتابخونه درس خوندن نه گپ زدن با رفقا باید بهتون بگم اگه در روز های جمعه به کتابخونه میرید حتما تا ظهر استراحت داشته باشید,  این استراحت در برنامه در حال اماده سازی قید شده است پس جدیش بگیرید و نه افراط کنید و نه تفریط. 
موفق باشید.

یکشنبه 17 شهریور 1398

سلام خسته نباشید چند سال که پشت کنکورم رشتمم تجربی هست چند ماهه تصمیم گرفتم کنکور انسانی بدم تا حدی منابع رو تهیه کردم ...علاقم به رشته انسانی بیشتر شده باید تلاشمو کنم امسال موفق بشم. با این شرایط برنامه مهر ماه میتونه مفید باشه؟خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین تشکر

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 17 شهریور 1398

سلام. برنامه ای که خواهیم داد برای نظام جدید هست. اگر قصد تغییر نظام آموزشی در کنکور را دارید میتونین ازش استفاده کنید. گروه متناسب با وضعیت خودتون را انتخاب کنید برای برنامه: آزمون. خودخوان. که در مطلب توضیح دادیم. 

البته چون شرایطتون خاص هست داشتن مشاور متخصص را بهتون توصیه میکنم. مشاوری که اطلاعات درست و کافی از کنکور انسانی داشته باشه. 

موفق باشید و بمانید. رستم جو

دوشنبه 18 شهریور 1398

سلام لطفا در برنامه زمانی برای کلاس کنکور و آزمون هم در نظر بگیرید.

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 19 شهریور 1398

سلام. حتما در برنامه این موارد هم پیش بینی میشه و هم براتون توضیح میدیم اگه کلاس میرین چکار کنید. برنامه بزودی منتشر خواهد شد. پیگیر مطالب سایت باشید. 

حدیث لطف الله زاده

جمعه 29 شهریور 1398

سلام خسته نباشید میخواستم ببینم من میتونم با دیپلم ریاضی کنکور انسانی شرکت کنم؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 30 شهریور 1398

سلام . بله میتونی اما خب باید سخت درس بخونی . چون تو پیش زمینه ای راجب دروس انسانی نداری و باید تمام کتابها به جز عمومی رو که باهاشون اشنایی , از اول بخونی و متوجه بشی . 
در مورد معدل دیپلم هم باید بگم که دروس عمومی که توی رشته ریاضی خوندی  تاثیر یکسانی دارد و بقیه دروسِت در رشته ریاضی تاثیر کمی دارد به جز درس ریاضی. راستی  موقه ثبت نام باید دیپلم و پیش دانشگاهیتو همون ریاضی بزنی. و رشته آزمون کنکورت را فقط ریاضی بزنی.

حتما این دو مطلب را برای آشنایی با کنکور انسانی بخون: 

علوم انسانی و کنکور آن

روش مطالعه کنکور علوم انسانی

نظر شما چیست؟