بهترین منابع کنکور99 انسانی نظام جدید

بهترین منابع کنکور99 انسانی نظام جدید

منابع مطالعاتی یا کمک آموزشی برای رشته انسانی، باید ویژگی‌های خاص و متناسب با این رشته را داشته باشد. این موضوع تنها برای رشته انسانی نیست؛ بلکه آموزش در هر رشته‌ای نیاز به تناسب و هماهنگی با ویژگی‌های آن رشته دارد.

معیار کتاب «خوب» 

«خوب» بودن یک کتاب کمک آموزشی زمانی مشخص می‌شود که توسط مخاطبان مختلف و متخصصان مربوط بررسی و تایید شود. اما این 2 معیار به تنهایی کافی نیستند. محک  خوردن در آزمون بزرگ کنکور، در کنار تاییدیه وزارت آموزش و پرورش 2 شاخص اصلی دیگر هستند.

بنابراین 4 مورد را باید معیار «خوب» بودن کتاب کمک آموزشی بدانیم:

1) استقبال مخاطبان 2) تاییدیه وزارت آموزش و پرورش 3) تشابه و تطبیق با کنکور سراسری 4) نظر دبیران و مشاورهای متخصص.  

برای همین ما در مرکز مشاوره انسانی یار همیشه تاکید می‌کنیم: 

کتاب «خوب» را با «مقایسه» بشناسید!

پیشنهاد انسانی یار

ما در مرکز مشاوره انسانی یار منابع مطالعاتی برای رشته علوم انسانی را از مجموعه کتاب‌های ناشر تخصصی این رشته توصیه و پیشنهاد می‌کنیم: انتشارات مشاوران آموزش.

بهترین منابع کنکور انسانی

دلیل این توصیه و تاکید را براساس 4 معیار گفته شده بدانید.

1) استقبال مخاطبان

استقبال مخاطبان را می‌شودد اینطور مشخص کرد که یک کتاب کمک آموزشی از زمان چاپ اول آن، ظرف مدت مشخص چند مرتبه تجدیدچاپ شده است؟

تعداد چاپ کتاب‌های انتشارات مشاوران را در جدول زیر ببینید:

منابع مطالعاتی کنکور انسانی

تبلیغات و کتاب «خوب»

ممکن است یک کتاب بخاطر تبلیغات گسترده خود چندین نوبت چاپ شود. اینجاست که باید براساس شاخص‌های دیگر درباره انتخاب یا رد آن کتاب قضاوت کرد.

2) تاییدیه وزارت آموزش و پرورش

بررسی کتاب‌های کمک آموزشی چاپ و منتشر شده در کشور، هر سال توسط وزارت آموزش و پرورش صورت گرفته و نتیجه این بررسی اعلام می‌شود. در این زمینه می‌توانیم به تاییدیه کسب شده برای کتاب‌های روانشناسی کنکور، روانشناسی پایه یازدهم، تاریخ پایه کنکور، تاریخ پایه دهم، عربی دوازدهم و .. . توسط انتشارات مشاوران آموزش اشاره کرد. اما این مورد نیز به تنهایی یا به همراه معیار قبلی خود، تعیین کننده انتخاب ما نیست. محک خوردن در کنکور سراسری هم بسیار جدی است.

3) تشابه با سوالات کنکور سراسری

سال 98 اولین کنکور سراسری نظام جدید آموزشی برگزار شد. در این کنکور بود که کتاب خوب می‌توانست به خوبی مشخص شود. خوشحالیم که کتاب‌های توصیه شده ما توانستند با درصد بسیار بالایی، تشابه با سوالات کنکور را داشته باشند. و این یعنی موفقیت بیشتر و بهتر داوطلبانی که با مرکز مشاوره انسانی یار همراه شدند.

این تشابه را در دو تصویر زیر ببینید

بهترین منابع کنکور انسانی

تشابه منابع معرفی شده انسانی یار با سوالات اولین کنکور نظام جدید انسانی

منابع کنکور انسانی

 

اگر کتابی پرتیراژ با نوبت چاپ بالا را می‌بینید، برایتان مهم باشد که بدانید سهم این کتاب در موفقیت کنکوری‌ها چه اندازه بوده است؟ یعنی تشابه آن با سوالات کنکور چه اندازه بوده است؟

مرکز مشاوره انسانی یار:

«کتاب خوب» با «ترویج» در بین مخاطبان جای خود را پیدا می‌کند، نه با «تبلیغ» گسترده!

4) نظر دبیران و مشاورهای متخصص

در این باره خودتان باید پیگیری کنید تا به صحت سه معیار قبل پی ببرید. ممکن است دبیر یا مشاور شما کتاب مشاوران را مطالعه نکرده باشد. اما ما به عنوان تنها مرکز تخصصی مشاوره علوم انسانی، این توصیه را به شما خواهیم داشت:

کتاب «خوب» را با «مقایسه» بشناسید!

چون ممکن است شما، دبیرتان یا مشاور شما براساس معیارهای نادرست، کتاب ناشران غیر تخصصی را به توصیه یا مطالعه کنند. در این حالت تنها راه یا بهتر بگوییم بهترین راه «مقایسه» است.

چگونه مقایسه کنید 

بخشی از هر کدام از منابع مطالعاتی را در کتابخانه سایت انسانیها برایتان گذاشته‌ایم تا بعد از دانلود، با منابع ناشران غیرتخصصی مقایسه کنید.

منابع پیشنهادی برای پایه دهم و یازدهم انسانی

اگر پایه دهم انسانی هستید برای طول سال تحصیلی از مجموعه کتاب‌های هدفدار مشاوران آموزش استفاده کنید. این تیپ کتاب‌ها برای تسلط بر کتاب درسی، آمادگی امتحانات داخلی مدرسه، آشنایی با سوالات تستی و شرکت در آزمون‌های آزمایشی کاملا مناسب و کافی است.

فهرست منابع پیشنهادی برای کنکور 99 انسانی

منابع مطالعاتی پیشنهادی مرکز مشاوره انسانی یار از کتاب‌های انتشارات مشاوران آموزش:

مبنای این معرفی عناوین، براساس کتاب‌های چاپ 98 تا دهه اول شهریورماه 98 است:

یعنیدر این زمان کتابهای جامع برای یک یا چند درس چاپ نشده اما بعدا چاپ شوند.
منابع دروس عمومی

 فارسی جامع کنکور (پایه 10.11.12). عربی پایه 10.11. دین و زندگی پایه 10.11 کنکور. زبان انگلیسی جامع کنکور  (پایه 10.11.12). دین  و زندگی جامع و عربی جامع بزودی منتشر خواهد شد. 

منابع دروس اختصاصی

ریاضی و آمار دوازدهم  (اگر می‌خواهید از 20 تا 40درصد ریاضی بزنید) و ریاضی و آمار جامع (اگر می‌خواهید ریاضی را بیشتر از 40 بزنید).

اقتصاد جامع کنکور.

فنون ادبی پایه کنکور و فنون ادبی دوازدهم.

تاریخ هدفدار پایه 12 (اگر فقط بخواهید پایه دوزادهم را بخوانید) و تاریخ پایه 10.11 اگر بخواهید تاریخ پایه هم بخوانید.

برای جغرافی نیز به شکل تاریخ منبع‌تان را انتخاب کنید.

جامعه شناسی پایه 10.11 کنکور. جامعه شناسی دوازدهم. و یا جامعه شناسی جامع کنکور را بخوانید. 

منطق 10 فلسفه 11 پایه کنکور که تالیف دکتر خداداد هست و یا منطق و فلسفه جامع کنکور 99 را داشته باشید.

توضیح مهم: این کتاب برای کنکور 1400 مناسب نیست.

روانشناسی جامع کنکور

البته مجموعه کتاب‌های تیزشیم و موضوعی نیز در زمان مناسب به شما توصیه خواهد شد.

توجه مهم: کتاب جامع پایه 10.11.12 این دروس از انتشارات مشاوران آموزش به چاپ رسیده است.

اگر کتاب پایه 10.11 را دارید، به تنهایی کتاب دوازدهم را تهیه کنید وگرنه می توانید کتاب جامع هر سه پایه را تهیه و مطالعه کنید. 

سعی کردیم بخشی از تمام منابع معرفی شده را در کتابخانه سایت انسانیها برایتان قرار دهیم که از آنجا دانلود کنید. 

منابع پیشنهادی برای کنکور 1400 انسانی

برای کنکور 1400 این فهرست را پیشنهاد می‌دهیم که متناسب با تغییرات کتاب جدید هست:

کتاب‌هایی که می‌توانید برای پایه کنکور استفاده کنید: زبان 10.11 / عربی 10.11 / ریاضی 10.11 / اقتصاد /  تاریخ 10.11 / جغرافیا 10.11 / جامعه شناسی 10.11 / روانشناسی جامع کنکور

کتاب هایی که باید منتظر کتاب درسی یازدهم بمانید: فارسی . دین و زندگی. فنون. فلسفه. منطق.

توضیح اینکه کتاب منطق دهم همراه فلسفه یازدهم چاپ خواهد شد و از آنجا که فلسفه یازدهم احتمال تغییر دارد، منتظر کتاب درسی باید ماند.

در مطلبآماده‌باش برای کنکور1400 انسانی فهرست کتاب‌های منبع پیشنهادی و مناسب را برایتان کامل توضیح داده‌ایم.

اگر در انتخاب کتاب موردنیاز خود سوال دارید یا نمی‌دانید کدام مجموعه کتاب را برای نیاز آموزشی خود انتخاب کنید، در همین مطلب ارسال کنید.

 

دوستدار شما انسانیهاheart مرکز مشاوره انسانی یارblush

32 نظر

پنجشنبه 21 شهریور 1398

سلام و عرض خسته نباشید.امکانش هست لیستی تهیه کنید از منابع مشترک کنکور نظام قدیم و جدید انسانی؟

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 21 شهریور 1398

سلام. کتابهای هیچ کدام از دو نظام آموزشی قابل استفاده برای یکدیگر نیستند. چه درسی، چه کمک درسی.

پنجشنبه 21 شهریور 1398

سلام. این که عرض کردید کتابهای دونظام برای هم دیگه مناسب نیست صحیح!عرض بنده این هست یه سری منابع مشترک بین دونظام است که خود سازمان سنجش هم اعلام کرد بیشتر از منابع مشترک برای طرح سوال میکنید. به عنوان مثال جامعه شناسی در کنکور نظام جدید چینش سوال ها تغییر کرد.نیمی از سوالات دونظام مشترک بود. همه ساله 8سوال ترکیبی از این درس طرح میشد ولی سال 98فقط 3سوال ترکیبی طرح شد و آن هم به خاطر مباحث مشترک که بتوانند بین دونظام مطرح کنند!عرض بنده این هست که مباحث مشترک بین دو نظام، بیشتر سوال خیز هستند و در خواست بنده از شما که یار همیشگی ما هستید مشخص کردن این مباحث مشترک هست. پیدا کردن این مباحث چه برای نظام قدیمیا و چه جدیدا که بخواهند این مباحث رو پیدا کنند باید کتب دونظام رو بگردند و این کار بسیار سخت است اما برای مولفین کتب کمک درسی چون هر دو کتاب رو روش إشراف دارند راحت تر هست.

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 24 شهریور 1398

سلام. مشخص کردن این مباحث مشترک بسیار زمان بر هست. حتما در زمانی که برای این مرکز امکان زمانی مهیا شود، چنین پروژه ای را خواهیم داشت. 

ممنون و پوزش میخواهیم از شما که امکان برطرف کردن نیاز شما را در زمان سریع نداریم. 

با تشکر. مرکز مشاوره انسانی یار

جمعه 22 شهریور 1398

سلام. وقت بخیرمن جامعه شناسی و فلسفه منطق پایه رو دارم. برای دوازدهم کتاب جدا چاپ میشه؟ یا باید کتاب جامع رو بگیرم؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 23 شهریور 1398

سلام داریم به همه شما دانش اموزان و کنوریهای انسانی.

ما در واحدهای تالیف و چاپ کتابهای مشاوران آموزش، برای اینکه شما مجبور به هزینه دوباره نشوید، کتابهای دوازدهم این درسها را بصورت جداگانه هم چاپ خواهیم کرد. 

کتابهای جامع به این دلیل تا این زمان چاپ نشدند که کتاب درسی منبع کنکور، دیر منتشر شدند. مثلا ما کتاب منطق و فلسفه پایه کنکور که شما دارید، نزدیک به سه ماه قبل منتشر کردیم و اولین کتاب منتشر شده در کشور برای منطق و فلسفه پایه کنکور 99 بود و تا همین مدت قبل هم تنها کتاب و البته پرفروش ترین کتاب، خوشبختانه!

اما کتابهای جامع که منتشر خواهیم کرد با کتابهای پایه که قبلا منتشر شدند، تفاوت محتوایی ندارند. یعنی شما که کتاب پایه کنکور مشاوران اموزش را دارید، نیاز نیست کتاب حامع داشته باشید و کافیست کتاب دوازدهم همان کتاب پایه را تهیه کنید. مثل کتاب فوق العاده جامعه شناسی پایه کنکور آقای تمنا که کتاب دوازدهم اون هم بزودی منتشر خواهد شد و کتاب جامع اون هم منتشر خواهد شد. کافیه متناسب با کتاب قبلی و شرایط خودتون میتونین کتاب ناشر تخصصی خودتون را تهیه و مطالعه کنید.

سعی میکنیم اطلاع رسانی چاپ شدن کتابهای جدید را زودتر از همیشه در کانال انسانیها انجام بدیم.

ما در واحد تالیف و چاپ مجموعه مشاوران آموزش، بی وقفه در اندیشه و کار هستیم تا کتابهایی با کیفیت ناشر تخصصی رشته شما به دستتان برسانیم. 

برای همه شما آرزوی موفقیت داریم. ما دیگه باید بریم دنبال تالیف و چاپمون.yes

واحد تالیف و چاپ انتشارات مشاوران آموزش

یکشنبه 24 شهریور 1398

سلام و خداقوت ب همه گروه مشاوران و اعضای خوب و زحمت کش انتشارات....من سال۹۷بود ک داشتم دنبال منبع خوب واسه خوندن کنکورمیگشتم ک دیبیرتاریخمون گفتن ک مشاوران کتابای خوبی داره،دایی عزیزم پیگیربودواسم ک ی کتاب خوب پیداشه برام ک مشاوران هم جزوشون بود...نمایشگاه کتاب۹۷رفتم تهران و ازنزدیک با اعضاشون آشناشدم و کتاباشون و امکانات دیگشون رو ازهم ازنزدیک دیدم...همونجا ی چندتاسفارش دادم و میشه گف۹۰درصدکتابام مشاوران بودو خیلی راضی بودم هم درسنامه هم تست و کیفیتشون...دستتون دردنکنه

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 24 شهریور 1398

سلام به شما همراه خوبheart

ما که حسابی از این حرفهاتون انرژی گرفتیم. البته خوشحالتر میشدیم اسم دوستان خوب خودمون را هم بدونیم. و اینکه با تلاش، زحمت و پشتکار خودتون + کتابهای مشاوران تونستین چه موفقیت هایی را  از آنِ خودتون کنید.

موفق باشید. انسانی یارblush

دوشنبه 25 شهریور 1398

با سلام خدمت مجموعه انتشارات مشاوران بنده مجتبی فتاح دهنو هستم از استان گلستان شهرستان کلاله که در سال ۹۷ کنکور ریاضی دادم ولی به دلیل مجاز نشدن در دانشگاه فرهنگیان با رتبه ۱۱۰۰۰ در سال ۹۸ کنکور انسانی دادم و از برج ۱۱ شروع به خواندن کردم و در این مدت کم که هیچ آشنایی با رشته انسانی نداشتم توانستم درس اقتصاد رو ۱۰۰ درصد برنم و درس روان شناسی رو ۷۴ درصد بزنم و در دانشگاه فرهنگیان قبول شدم در دانشگاه شهید بهشتی گنبد کاووس ابتدایی من این دو کتاب رو مطالعه کردم و واقعا نتیجه گرفتم و به بقیه هم پیشنهاد میکنم . البته ریاضی رو هم ۷۹ درصد زدم و بقیه خراب😊😊😊

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 25 شهریور 1398

سلام مجتبی خانheart

خوشحالیم که تونستین به ارزوی خوب و قشنگتون برسین و خوشحلیم که تونستیم همراهیتون کنیم.

دوشنبه 25 شهریور 1398

باسلام.من اتفاقا"خودم چندوقتی هست بامشورت دیگران از کتاب های پایه(دهم ویازدهم)ناشر تخصصی انسانی یعنی مشاوران آموزش استفاده می‌کنم وخیلی هم راضی هستم.فقط میخواستم بپرسم بعد از خوندن کتاب های پایه،برای سال دوازدهم،باید ازکتاب جامع استفاده کنم یا چون دهم ویازدهم رو دارم فقط پایه دوازدهم رو تهیه کنم؟باتشکر

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 25 شهریور 1398

سلام. خوشحالیم از خوشحالی و رضایتتون. منتظر هستیم شما هم مثل مجتبی خان موفقیتتون را همین جا اعلام کنید. 

فقط لطفا مشخصات خودتون را هم بفرمایید. که مطلب تبلیغاتی نشود. 

اگر کتاب پایه کنکور مشاوران دارید، نیاز به تهیه جامع مشاوران ندارید. همون هدفدار دوازدهم مشاوران آموزش که بخوانید، محتوای یکسانی با کتاب جامع دارد.

موفق باشید. انسانی یار 

پنجشنبه 4 مهر 1398

خانوم زینب سلیمی بهترینن با مشاوره های عالیشون واقا ممنونم.من باید از روزی چن ساعت شروع کنم به خوندن؟

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 4 مهر 1398

سلام عزیز دلم❤️مرسی ازت:)
استارت کار رو با هفته ای 35ساعت بزن.
اگه پشت کنکوری هستی باید پرقدرت تر از قبل پیش بری💪 برات یه پیشنهاد از طرف مرکز مشاوره انسانی یار دارم و اون هم اینه که مطلب"
برنامه‌ریزی هفتگی برای پشت‌ کنکوری‌های 99 " را بخوانی (بر روی آن مطلب کلیک کن لینک داره) 
در این برنامه اگر با روندی که برات در نظر گرفته شده پیش بری و مطالعه پایه رو در روز پنجشنبه و جمعه ها بخوانی و در طول هفته از شنبه تا سه شنبه دوازدهم رو بخونی و در روز چهارشنبه جمع بندی از دوازدهم داشته باشی با یک ساعت مطالعه متعادلی که از 35 ساعت شروع میشه و به مرور هفته به هفته اضافه خواهد شد. 
فایل های مربوط به برنامه مهر ماه رو دانلود کن. 
در ضمن باید به یاد داشته باشی که از فرصتی که در اختیار داری، درست استفاده کنی. درست استفاده کردن یعنی: مداوم بخوانید به جای آنکه بُریده بُریده بخوانید. یعنی منطقی بخوانید به جای اینکه زیاده روی کنید.
پیگیر مطالب سایت باش. 
موفق باشید. زینب سلیمی

پنجشنبه 4 مهر 1398

دانشگاه شهید بهشتی برای انسانی ها هم رشته داره؟مثلا وکالت.با چه ترازی قبول میکنن

پاسخ انسانی ها

شنبه 6 مهر 1398

من هم سلام دارم خدمت شما.

دوم اینکه وکالت، رشته دانشگاهی نیست. وکالت یه آزمون دوم هست برای کسانی که فارغ التحصیل رشته های مرتبط با وکالت هستند. مقل حقوق. 

اما دانشگاه بهشتی: شما باید به رتبه زیر 500 و حتی کمتر در زیرگروه 1 برسین.

بیشتر بخوانید: پشت جلد کتابهای مشاوران، جدول اعداد انسانیها را نگاه کنین. 

جمعه 5 مهر 1398

سلام خسته نباشید میخاستم بگم میشه فقط درسنامه های کتاب مشاوران رو خوند چون عالی توضیح داده ودیگه سراغ کتاب نرفت چون ک امسال کتابا تغیرکرده ما کتابای جدید رو نداریم چ کار کنم

پاسخ انسانی ها

شنبه 6 مهر 1398

سلام. بله که امکانش هست و قطعا میتونین به عنوان منبع ازشون استفاده کنین. مگر برای کسانی که پشت کنکوری هستین و تغییرات زیاد درس منطق و فلسفه براتون  سردرگمی  ایجاد کنه. که اون هم احتمالش کمه. با درسنامه فوق العاده  کتاب مشاوران و دکتر خداداد. 

پنجشنبه 11 مهر 1398

باسلام چطوری میتونم کتابهای پایه دوازدهم رو تهیه کنم کتاب فروشی های شهرمون بیشتر کتابهای مشاوران پایه دوازدهم انساننی رو نداره ایا شما کتاب برای فروش دارید؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 13 مهر 1398

سلام دوست عزیز. سایت انسانیها صرفا مشاوره، برنامه ریزی هست. برای تهیه کتاب با انتشارات تماس بگیرید. 02166975727

جمعه 19 مهر 1398

با سلام و خسته نباشید خدمت شما تمام انتشارات عزیز من دیپلم فنی کشاورزی دارم و فارغ التحصیل شدم و بدون کنکور در دانشگاه فنی ثبت نام کردم راستش من سردرگم بودم که شرکت کردم. الان میخوام انصراف بدم و بنا به گفته آموزش و پرورش و سازمان سنجش کسانی که نظام جدید میباشند میتوانند در کنکور انسانی شرکت کنند حتی اگر دیپلم فنی هم داشته باشند برای این که بتوانم در کنکور انسانی شرکت کنم باید کدام کتاب ها رو تهیه کنم و بخوانم که راحت تر بتوانم در کنکور موفق باشم من سه سال انسانی رو نخواندم لطفا کتاب هایی رو به من معرفی کنید که سوال و جواب هر سه سال در آن باشد تا بتوانم بخوانم و در کنکور موفق باشم با تشکر.

پاسخ انسانی ها

شنبه 20 مهر 1398

سلام دوست عزیز. من میتونم الان به شما این مطالب را بگم بخونین تا با منابع درسی و کمک درسی اون آشنا بشین: منابع کنکور 99 انسانی نظام جدید و این برای منابع کمک درسی: همین مطلب را توجه کنید

اما حتما و حتما نیاز به مشاوره دارید برای شروع و ادامه و ننیجه خوب گرفتن. مشاور متخصص در علوم انسانی نظام جدید!

موفق باشید و بمانید. رستم جو

دوشنبه 22 مهر 1398

سلام خسته نباشيد من سال گذشته سال دوازدهم بودم و الان دوباره ميخوام كنكور بدم، ايا كتاب ها تغييري كردن؟؟ من شنيدم فلسفه و ديني عوض شده !ايا صحت داره؟

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 22 مهر 1398

سلام. بله تغییر کردن. 

فهرست تغییرات را در این مطلب بخوانید: تغییرات کتاب درسی برای کنکور 99 انسانی

موفق باشید و بمانید. رستم جو

یکشنبه 5 آبان 1398

سلام خسته نباشید من دیپلم تجربی نظام قدیم دارمـو امسال میخام انسانی نظام جدید شرکت کنم ،همه کتاباتونو گرفتم واااقعا عالیه ، من تازه برنامه هفتگی خودخوان تو سایت دیدم الان باید چکار کنم که بتونم قبلیا رو جبران کنم؟ و ی سوال دیگه با توجه به اینکه فنون یازدهم تغییراتی داشته ، من دو روز قبل کتاب پایه رو خریدم ، زده چاپ اول ۹۸ ایا همینو باید بخونم یا ویرایش جدید ؟ اخه رو جلد جامعه شناسی زده ویژه کنکور ۹۹ ولی فنون نه

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 6 آبان 1398

سلام. به علوم انسانی خوش امدید و خوشحالیم از همراهی با ما و همراهی ما با شما.

قطعا اگر می خواین با برنامه خودخوان پیش برین، از همون هفته صفر باید شروع کنید اما ریتم پیشرفت و ساعت مطالعه را باید به اندازه جبران این یکماه سریع کنید. اما خیلی در این جبران کردن عجله نکنید. منظورم اینه که قرار نیست یکماه را در یک یا دو هفته جبران کنید. مهم اینه که طوری شروع کنید که انرژی ادامه را هم داشته باشید. اما از حد توان ممکن خودتون دریغ نکنید. مثال بزنم: در هفته صفر مجموع ساعت مطالعه در هفته حدود 30-35 ساعت می شود. شما سعی کنید همون 35 بشه. نه اینکه روی  30 متمرکز بشین. در هفته دوم 35 را تثبیت کنید. در هفته سوم 40 ساعت و همینطور 40 ساعت را از هفته سوم ادامه بدین که دانش آموزان دیگر از هفته پنجم به 40 ساعت رسیدن. این فقط یک مثال بود. امیدوارم با مشورت مشاورتون و شناخت درست از خودتون سریعتر با برنامه هماهنگ بشین.

برای کتاب لطفا با این شماره تماس یگیرین: 02166975727 داخلی 203 که راهنماییتون کنند. 

موفق باشیدو بمانید.رستم جو.

چهارشنبه 8 آبان 1398

سلام امیدوارم حال دل همه شما مشاورانی که برای ما انسانی ها زحمت میکشید خوب باشه من چند تا سوال داشتم اول اینکه بنظرتون منطق و فلسفه پایه و دوازدهم رو جدا بگیرم یا جامع ده و یازده و دوازده 99 که منتشر شده رو بگیرم کافیه لطفابهم بگید کدوم کامل تره و به درد من میخوره من فارغ التحصیل نظام جدیدم الان جامعه شانسی هم موندم جامع بگیرم یا دو کتاب جدا لطفا راهنمایی کنید منو و اینکه کتاب جامع عربی رو کی منتشر میکنید برای انسانی ها و لطفا زود تر عربی جامع انسانی ها رو منتشر کنید بعد اینکه من امتحانات نهایی رو پارسال دادم کتاب های هدفدارتون به درد من میخوره اخه نوشته بود همراه با نمونه سوال امتحانات نهایی ممنون میشم از رهنماییتون دنیز علوی از زنجان

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 8 آبان 1398

دنیز خانم سلام.. امیدوارم حال و اوضاع کنکوری شما و همه انسانیها هم خوب باشه و تا امروز از روزهای گذشته رقابت کنکور به طور عالی استفاده کرده باشی. و برنامه ریزی را خوب و کامل اجرا کرده باشی.

اما سوالاتت: در درسهایی که هم پایه 10.11 دارن و هم پایه 12 (بصورت جداگانه) محتوای یکسانی با کتاب جامع دارند. یعنی این انتخاب با شماست که اگر کتاب پایه 10.11 دارید، نیازی به کتاب جامع ندارید و کتاب 12 به تنهایی را داشته باشید. مانند منطق فلسفه. 

البته در اغلب کتابهای 12 هدفدار، سوال تشریحی هست که در کتاب جامع فقط سوالات تستی را دارید. بنظر من اگر کتاب پایه دارید، کتاب دوازدهم را هدفدار بگیرید اگر دانش آموز هستید وگرنه همون جامع را بگیرید چون نیازی به سوالات تشریحی ندارید با توجه به فارغ التحصیل بودنتان. انتخاب با خودتان است. 

چاپ کتابهای جدید در کانال انسانیها اعلام میشه.

و در آخر اینکه: منتظر هستیم در کامنت ها  و سوالات بعدی آخرش اینو بگی: من از وضعیت پیشرفتم راضی هستم. 

موفق باشید و بمانید. رستم جو

جمعه 10 آبان 1398

سلام و خسته نباشید ببخشید من دانش آموز پایه 12هستم میخواستم بدونم که درصد تشابه کتاب های جامع با لیست بالا یکی هست یا نه

پاسخ انسانی ها

شنبه 11 آبان 1398

سلام. کتابهای جامع اگر منظورتون هر سه پایه با هم است، برای کنکور 99 هستند. این تشابه برای کنکور 98 است.

 اما اصلا شک نکنید که با همون کیفیت نیستند، بلکه بهتر هم هستند چون هر سال ویرایش و بروزرسانی خواهند شد. 

موفق باشید. انسانی یار

دوشنبه 13 آبان 1398

کتاب های انسانی چاپ جدید رو از سایت میشه خریداری کرد؟

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 14 آبان 1398

من هم سلام دارم خدمت شما.

برای سفارش کتاب مشاوران آموزش از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام کنید. لینک مستقیم فروشگاه با ضربه زدن یا کلیک روی آخرین تصویر داده شده در متن هست. یا از طریق این لینک: فروشگاه اینترنتی مشاوران آموزش

موفق باشید و بمانید. رستم جو

پنجشنبه 16 آبان 1398

سلام و عرض ادب میخواستم قیمت و طریقه خریداری مجموعه کتاباتونو با تخففیف بدونم.ممنون

پاسخ انسانی ها

شنبه 18 آبان 1398

سلام. لطفا برای سوالات و سفارش کتاب فقط با این شماره تماس و پیگیری کنید: 02166975727

یا از طریق آیدی تلگرامی: @moshaveraneamoozesh

چهارشنبه 13 آذر 1398

سلام ببخشید من میخوام کتاب فلسفه و منطق دهم و یازدهم چه منبعی خوبه گاج یا مشاوران یا خیلی سبز؟

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 14 آذر 1398

سلام. پیشنهاد ما کتاب ناشر تخصصی رشته انسانی، یعنی مشاوران آموزش هستش. توصیه میکنیم شما هم قبل از انتخاب منابع خودتون، کتاب ها را مقایسه کنید. 

کتاب خوب را با مقایسه بشناسید.

چهارشنبه 7 اسفند 1398

سلام و خسته نباشید به شما انسانی یار های عزیز واقعا مطالبتون خییلیی به درد بخوره خیلی کمک میکنه به ما انسانی ها.من پایه یازدهمم میخواستم بدونم تو تابستون من بیشتر وقتمو رو چی بزارم مرور دهم و یازدهم و تستاشون یا پیش خوانی دوازدهم؟

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 14 اسفند 1398

سلام. پیگیر برنامه هاو مطالب سایت در زمان مناسبش باشید.

موفق باشید

پنجشنبه 15 اسفند 1398

سلام خسته نباشید ببخشید من رشتم تجربی هست وامسال برای انسانی شرکت کردم وریاضی انسانی باما متفاوته بادرسنامه کتاب مشاوران میشه درحدنیازکنکوریادبگیرم وتست بزنم؟؟

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 15 اسفند 1398

سلام. بله که میتونه براتون مفید و کاربردی باشه

موفق باشید

چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399

سلام خسته نباشید من دوست دارم دانشگاه فرهنگیان قبول شم و کتابای مشاوران دارم ولی اینکه نمیدونم چه درصدایی باید بزنم و چه تراز رتبه ای باید بیارم واقعا سردرگمم کرده میشه لطفا کمکم کنین و اینکه کنکوری۹۹ هستم

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399

سلام به شما دوست عزیز.
واقعا این موضوع اهمیت چندانی نداره و نباید مهم باشه براتون.
شما تا می تونید مطالعه کنید و روز به روز سطح علمی و مهارت های تست زنیتون رو تقویت کنید.
مطمئن باشید به هدفتون می رسید.
موفق باشید.
دشتبان

شنبه 10 خرداد 1399

سلام وقت بخیر و خسته نباشید. من مرضیه باجگیران هستم و مدتی هست که درگیر دو تا سوال هستم که کسی نتونسته کمکم کنه سوالم این هست که من دیپلم کامپیوتر سال86هستم و نظام قدیم اما پیش دانشگاهی رو امسال شرکت کرد و خرداد ماه تموم میشه خواستم بدونم من جزو دسته نظام قدیم یا جدید؟ چه دروسی رو باید بخونمبرای کنکور سراسری و پیام نور هم ثبت نام کردماگر لطف کنید کمکم کنید ممنون میشم.باید اطلاع پیدا کنم و از کتابهای شما تهیه کنم چون فرصت خیلی کم هست

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 11 خرداد 1399

سلام به شما دوست عزیز.
اینکه نظام قدیم هستید یا جدید بستگی داره به اینکه در ثبت نامتون کدوم مورد رو انتخاب کردید.
برای برنامه ریزی در فرصت باقی مونده حتما از یک مشاور متخصص مشورت بگیرید ولی توصیه کلی ما این هستش که تمرکز ویژه روی دروس رتبه ساز(فارسی،دین و زندگی،اقتصاد،جامعه شناسی،فلسفه و منطق و روان شناسی)داشته باشید.
موفق باشید.
دشتبان

دوشنبه 12 خرداد 1399

با عرض سلام و روز بخیر. اگر بخواهیم بورسیه بگیریم . چه راهی بهتره.؟.

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 13 خرداد 1399

سلام . بورسیه ؟!!

ﺳﻪشنبه 20 خرداد 1399

سلام ببخشیدآیا از عدم تطابق کتب فلسفه و منطق مشاوران با کنکور۹۸ میشه چنین تفسیر کرد که درکنکور ۹۹ هم کاربردی نداشته باشه و صرفا پول دادن الکی باشه؟؟؟با عرض پوزش فراوان

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 21 خرداد 1399

سلام. کتاب فلسفه منطق چاپ کنکور 98 حداقل 75% تشابه داشته دوست عزیز.

به فروشگاه کتاب مشاوران مراجعه کنید برای  جزئیات تشابه: www.moshaveranpub.com

شنبه 24 خرداد 1399

سلام یازدهم فنی هستم و میخوام کنکور تربیت معلم بدم چه کتابی رو باید بخونم؟؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 24 خرداد 1399

سلام.این سایت ویژه کنکور انسانی است با عرض پوزش

ﺳﻪشنبه 24 تیر 1399

سلام من افسانه اسماعیلی هستم و امسال دیپلم تجربی رو گرفتم ولی میخام کنکور انسانی بدم و فرهنگیان قبول شم همه کتابای مشاوران رو معرفی کردن ومن هم میخام اونا رو بخرم به نظر شما من چه درسایی رو بخونم ک بتونم قبول شم و در وقتم صرفه جویی کنم ایا من ک انسانی نخوندم میتونم قبول شم اگه تلاشم رو بکنم

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 24 تیر 1399

سلام خانم اساعیلی . چون شناختی از کنکور انسانی ندارین، نیاز شما به مشاوری که همراهیتون کنه بیشتر از سایر دانش اموزان و داوطلبان کنکور انسانی هست. 

پنجشنبه 26 تیر 1399

سلام خیلی ممنون از مشاوره خوبتون ببخشید شما می تونید یه مشاور خوب به من معرفی کنید باتشکرفراوان افسانه اسماعیلی

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 26 تیر 1399

سلام خانم اسماعیلی.

شما و هرکدام از عزیزان انسانیها میتونن در صورت تمایل به داشتن مشاوره خصوصی از مرکز مشاوره انسانی یار، شماره تماس و مشخصاتشون را در کامنت ارسال کنن و منتظر تماس برای اعلام شرایط باشن 

ﺳﻪشنبه 31 تیر 1399

سلام کتاب هار جامع کنکورتون جمع بندی شده کتاب های هدفدار سه پایه هست؟

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 31 تیر 1399

سلام. با این شماره تماس بگیرین راهنماییتون میکنن:

02166975727

داخلی 203 - 204 -205

ﺳﻪشنبه 31 تیر 1399

کتاب های پایه همون کتاب های هدفدار اند؟

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 31 تیر 1399

سلام. با این شماره تماس بگیرین راهنماییتون میکنن:

02166975727

داخلی 203 - 204 -205

یکشنبه 2 شهریور 1399

سلام محمد جعفری هستم اول اینکه خسته نباشید برای زحماتتون اما دوم اینکه در کانال تشابه سوالات کنکور۹۹ با کتاب های مشاوران قرار دادید که مثلا عربی تخصصی انسانی یا فنون ادبی تشابه از کتاب تیزشیم داشته و کتاب های جامع اونها تشابه ذکر نکردیدحالا من باید چکار کنم؟ من کتاب های جامع رو خریداری کردم

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 2 شهریور 1399

سلام خدمت شما. در کنار کتاب‌های جامع، میتوانید تیزشیم را که شامل تستهای سطح بالایی هستند نیز کار کنید. 

بسیار هم خوب است که با کتاب‌های ناشر تخصصی علوم انسانی و دروس عمومی پیش می‌روید. 

ﺳﻪشنبه 11 شهریور 1399

باعرض سلام وخسته نباشید من یازدهم انسانی هستم ومیخوام کتاب کمک درسی تهیه کنم ولی ازنظر سطح قوی ومتوسط وضعیف نمراتم نمیدانم کدام انتشارات بهتر است میشه راهنمایی کنید باتشکر

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 11 شهریور 1399

سلام خدمت شما دوست عزیز انسانی. 

انتشارات مشاوران آموزش ناشر تخصصی علوم انسانی و دروس عمومی است. 

شما می‌توانید با شمارۀ 02166975727 داخلی 203 الی 205 تماس بگیرید. 

دوشنبه 7 مهر 1399

سلام، کتاب های تاریخ و عربی چاپ ۹۷ میشه برای امسال استفاده‌‌ کرد ، من تهیه کردم ، از نظر موضوع درس ها مثل بود.

نظر شما چیست؟