برنامه‌ مطالعاتی هفته به هفته برای پایۀ یازدهم انسانی

برنامه‌ مطالعاتی هفته به هفته برای پایۀ یازدهم انسانی

enlightenedتوضیحات برنامه ریزی پایه یازدهم انسانی‌ها ...

بارها و بارها از طرف شما پیام‌هایی از دریافت کردیم که منتظر برنامۀ مطالعاتی برای پایۀ یازدهم بودید و تاکید داشتید با وجود شرایط پیش‌آمده در کشور و نقص آموزش مدرسه‌ای، از پایۀ یازدهم بر روی چه دروسی سرمایه‌گذاری کنید و تا از پایۀ دهم کدام کتاب‌ها را بخوانید؟

می‌خواهیم همراه شما در سال یازدهم باشیم تا کنکور 1401 را متفاوت رقم بزنید!

به این منظور برایتان برنامه ای تنظیم کردیم ،  با چه هدفی ؟؟

enlightenedویژگی کلی برنامه

 

دو هدف داریم از این برنامه ریزی برای شما یازدهمی‌های عزیز

1) مطالعه دروس مربوط به یازدهم برای نتیجه گرفتن در مدرسه

2) مطالعه و پرکاری تستی برای دروس کلیدی و رتبه ساز در کنکور که رتبه ساز هستند. این دروس شامل

منطق، اقتصاد، فلسفه ۱۱، روا‌ن‌شناسی‌ که تاکنون خوانده اید یا در حال خواندن آن هستید. 

مهم است در سال یازدهم، با روش‌های که خواهیم گفت؛ کنکورشناسیِ این دروس را یاد بگیرید تا در سال کنکور، پیوسته و با ثبات قدم بردارید.

enlightened بیشتر بخوانید: علوم انسانی و کنکور آن

کارهایی که در این برنامه انجام می دهید:

1. از شنبه تا جمعه همگام با آموزش تلوزیونی پیش می‌روید + آموزش مدرسه‌ای توسط معلمان‌تان را جدی بگیرید و همزمان با تدریس دبیر، از منابع تخصصی برای رشتۀ انسانی در پایۀ یازدهم استفاده کنید.

2. در طول هفته نوبت‌های مطالعاتی کوتاه برای تست زدنِ درس‌هایی از پایۀ یازدهم دارید که هر یک از شما، متناسب با ویژگی‌های شخصیِ خود تغییراتی در واحدهای مطالعاتی برنامه‌ریزی میتوانید به وجود آورید.

برنامه‌ریزیِ خوب باید انعطاف پذیر باشد؛ چراکه ویژگی‌های فرد به فرد شما منحصر و متنفاوت است.

منظورمان از انعطاف پذیری ؟! می توانید طبق روزهای برنامه ما پیش بروید یا اینکه درس ها را براساس برنامه روزانه خودتان جابه جا کنید اما تمام تلاش خود را بکنید تا همه مباحث را در طول همان هفته / آخر هفته به اتمام برسانید .

به طور مثال می‌خواهید به طور کلی روزهای پنجشنبه  جمعه را به مطالعه و تست زدن برای دو درس «منطق و اقتصاد» از پایۀ دهم بپردازید. و  طول هفته را به پرکاری تستی برای دروسی از پایۀ یازدهم که در برنامه جای دارد اختصاص دهید.

در قسمت فایل‌های ضمیمه، برنامه‌ریزی هفته به هفته را دانلود کنید. 

درمورد شرکت در آزمون های آزمایشی ام پیشنهادهایی برای شما داریم :

اگر از قبل در این آزمون ها ثبت نام کرده اید،تحلیل بعد آزمون را فراموش نکنید.زیرا شرکت در آزمون بدون تحلیل آن هییچ فایده ای ندارد!!

اما اگر هنوز ثبت نام نکرده اید بهترین کار دانلود کردن نمونه سؤالات آزمون‌ها است؛ به مرور در هفته‌های آینده دربارۀ جای دادن آزمون آزمایشی در برنامه خواهیم گفت.

enlightenedمنطق قرار دادن نوبت مطالعاتی برای هر درس

اقتصاد:همان طور که می‌دانید هر درس اقتصاد مطالب زیادی را در بر می‌گیرد و بعضی دروس نیز شامل مسئله نیز می‌شوند؛بهترین نوع تقسیم بندی را انجام داده ایم > در یک نوبت مطالعاتی درس را مطالعه خواهید کرد و در نوبت بعدی تست همان مبحث مطالعه شده را می‌زنید.

منطق: این درس نیز 2 نوبت مطالعاتی را شامل می‌شود؛ در نوبت اول درس را مطالعه کرده و تست طبق روش خواهید داشد و در نوبت دوم از همان درس پرکاری تستی انجام خواهید داد.

enlightenedنکته اول: تست طبق روش برای این است که شما مطالبی را که خواندید تثبیت کنید و با دید تستی نسبت به آن درس آشنا شوید تا بتوانید راحت تر پرکاری تسنی داشته باشید. لازم به زدن تست زیاد نیست میتوانید ضریب 5 تست هایی را که دارید بزنید و ما بقی را در بخش پرکاری پاسخ دهید.

enlightenedنکته دوم: بین دو نوبت مطالعاتی مطالعه و تست یک روز فاصله داده ایم تا طبق نمودار فراموشی پیش رفته باشیم.

enlightenedنکته سوم: درس منطق و اقتصاد برای پایه دهم شما بوده است پس نیاز به مطالعه دارید تا مطالبی که یاد گرفته اید بازیابی شوند.

عربی: در این درس بخش قواعد، ترحمه و درک مطلب هر یک نوبت مطالعاتی را به خود اختصاص داده اند تا تست بزنید و مطالبی را که یادگرفته اید تمرین کرده و مود را به چالش بکشید.

علوم وفنون ادبی: برای هر درس این کتاب یک نوبت مطالعاتی جهت پرکاری تستی قرار داده ایم اما از هفته های بعد نوبت مطالعاتی کار مهارتی قلمرو ادبی و عروض و قافیه را نیز اضافه خواهیم کرد تا با آشنایی بیشتر بتوانید راحت تر تست بزنید و در سال دوازدهم فقط پرکاری تستی برای این بخش ها داشته باشید.

روان شناسی: این کتاب به دلیل زیاد بودن تعداد تست هایش دو نوبت مطالعاتی پرکاری تستی دارد و تست ها به دو گروه زوج و فرد تقسیم می‌شوند تا با همه نوع تستی آشنا شوید.

فلسفه: درس فلسفه هم مانند روان شناسی دو نوبت مطالعاتی دارد و تست هایش در دو گروه زوج و فرد تقسیم شده است.

enlightenedنکته اول: دروس یازدهم نوبت مطالعاتی جداگانه برای مطالعه ندارند زیرا شما در زمان انجام تکالیفتان برای آن درس ها مطالعه نیز داشته اید و بهترین کار انجام پرکاری تستی است.

enlightenedنکته دوم: تعداد تست ها و زمانی که برای هر درس قرار داده شده طبق کتاب های انتشارات مشاوران اموزش است که در بخش منابع میبینید؛ اگر از کتاب های دیگر استفاده می‌کنید براساس تعداد تستی که دارد زمان بگذارید.

 بر روی عکس کلیک کنید.

سخن آخر

هدف برنامه ما این است که نیمه اول هر کتاب پایه یازدهم را تا ترم اول به پایان برسانیم و در ترم دوم نیمه دوم کتاب ها و جمع بندی را داشته باشیم.

 

 

فایل های ضمیمه

برنامه مطالعاتی هفتۀ اول؛ یازدهم انسانی

برنامه مطالعاتی هفته دوم یازدهم انسانی

برنامه هفته سوم؛پایه یازدهم

برنامه مطالعاتی هفته چهارم؛ یازدهم انسانی

برنامه مطالعاتی هفته پنجم؛ یازدهم انسانی

10 نظر

ﺳﻪشنبه 6 آبان 1399

سلام هفته دوم را کی قرار می دهید؟؟

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 8 آبان 1399

سلام به شما.

قرار داده شد. به فایل های ضمیمه توجه کنید. 

پنجشنبه 8 آبان 1399

سلام برنامه ریزی هفته سوم کی قرار میگیره؟ با تشکر.

پاسخ انسانی ها

جمعه 9 آبان 1399

سلام به شما دوست عزیز.

برنامه مطالعاتی به صورت هفته به هفته منتشر خواهد شد. 

شنبه 10 آبان 1399

در برنامه مطالعاتی ی قسمت هست (مطالعه مطالب سایت انسانی ها )اینو باید چ کار کنیم؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 10 آبان 1399

سلااام.

میتوانید به مطالعۀ مطالب سایت تخصصی علوم انسانی بپردازید.

مطالب موجود در اتاق علمی هر درس و مطالب مشاوره ای که منتشر می‌کنیم.

مثلا:

شروع کنکوری خواندن روان‌شناسی از سال یازدهم

 

یکشنبه 25 آبان 1399

سلام میخواستم بگم که ما فقط فرصت میکنیم که به تدریس مجازی گوش کنیم ول فرصت اینکه به تدریس تلویزیونی گوش کنیم را تداریم لطفا راه حل دیگه ای ارائه کنیدواینکه ما از کجا تست بیاوریم و هر هفته بزنیم یهنی چه نشری بهتره؟

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 29 آبان 1399

سلام خدمت شما.
قطعا اگر خودتان با مجموعه کتاب‌های کمک درسی برای رشته انسانی میشه روید نتیجه بهتری خواهید گرفت.
چراکه دروس علوم انسانی صرفا معلم محور نیستند شما میتوانید با مجموعه کتاب‌های انتشارات مشاوران آموزش که ناشر تخصصی علوم انسانی است متناسب با هر پایه ای که در متوسطه دوم هستید پیش روید، چرا که ما در مشاوران آموزش هیچ درسی را حفظی نمیدانیم و معتقدیم هر درس از این رشته روش مطالعه خاص خود را دارد و در تالیف کتابها این نکته را رعایت کرده ایم.
وارد سایت مشاوران شوید و کتابها را با تخفیف سفارش دهید:

moshaveranpub.com

زینب سلیمی

ﺳﻪشنبه 27 آبان 1399

سلام خیلی خوبید من نمیدونم چه رشته ایی رو انتخاب کنم

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 27 آبان 1399

سلام و عرض ادب خدمت شما ، اگر نیاز به شماوره  خصوصی دارید شماره خود را در اختیار ما قرار دهید مشاورین ما با شما تماس می گیرند .laugh

چهارشنبه 28 آبان 1399

سلام خسته نباشید ببخشید کی یک برنامه جمعبندی مثل دهمی ها برای ماقرارمیدین؟

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 4 آذر 1399

سلام به شما قصد داریم در دی ماه این کار را بکنیم که زمانتان را فقط برای تشریحی خواندن نگذارید البته اتفاقی که در برنامه جمع بندی دهم داشتیم به دلیل ویژه بودن شرایطشون و تازه کنکوری شدنشون بود اما حتما برنامه های جمع بندی را قرار میدهیم

جمعه 30 آبان 1399

سلام. میخاستم بگم میشه برای یازدهمی ها برنامه جبرانی بزارید دهم و یازدهم این دوماهی که گذشت و مخصوصا دهم. چرا برنامه ماهم مثل دوازدهمی ها نیست؟ ماله اونا خیلی بهتر بنظر میرسه.

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 4 آذر 1399

سلام به شما نگران دهم نباشید طبق روال در حال پیش روی هستیم اما چه چیزی توی برنامه دوازدهم خوب بوده که در یازدهم رعایت نشده؟ اگر راهنمایی کنین و دقیقتر توضیح بدین ممنونتون میشم و حتما تغییرات لازمه رو اعمال خواهیم کرد

نگار رفیقی

یکشنبه 2 آذر 1399

سلام خسته نباشیدببخشید میخواستم بدونم شرایط اینکه مشاور شخصی داشته باشیم از تیم مشاوران چیه؟یعنی چه خدماتی مشاور ارائه میده.هزینه چطوره.مشاور داشتن ضروریه؟من حس میکنم هیچی درست پیش نمیره خسته شدم😩

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 2 آذر 1399

سلام زنده باشید ، شماره خود را در اختیار ما قرار دهید مشاورین خصوصی ما با شما تماس می گیرند و درباره هزینه ها با خودشون صحبت می کنید .

یکشنبه 2 آذر 1399

ببخشید من دوازدهم هستم کنکوری ۱۴۰۰ حواسم نبود برنامه برای یازدهمی هاست🙏🏻

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 4 آذر 1399

سلام خواهش میکنم میتونید از لینک زیر به برنامه دوازدهم رجوع کنید 

برنامه‌ ریزی هفتگی برای کنکور 1400 انسانی

نگاررفیقی

چهارشنبه 5 آذر 1399

سلام ، لطف کردید ، ببخشید ساله دهم چه دروسی رو باید بخونیم ؟ اگر تمام دروس دهم رو در یازدهم تموم کنیم خوبه ؟ یا صرفاً دروس خاصی از دهم باید مطالعه شه؟من ساله یازدهم هستم

پاسخ انسانی ها

شنبه 8 آذر 1399

سلام به شما 
همون طور که در برنامه مخصوص پایه یازدهم سایت میتونید ما تک کتاب های پایه دهم یعنی اقتصاد و منطق رو قرار دادیم 
اما شما میتونید اگر در درسی ضعیف هستید آن درس را هم قرار دهید برای مثال عربی یا زبان یا ریاضی (چون دروسی هستند که با تست بیشتر میتونید مهارت کسب کنید و نه صرفا مطالعه کتاب)
لینک برنامه پایه یازدهمبرنامه‌ مطالعاتی هفته به هفته برای پایۀ یازدهم انسانی

نگار رفیقی

نظر شما چیست؟