آزمون آزمایشی

آزمون آزمایشی

آزمون برم یا نه - بخش دوم

این سوال از رایج ترین سوالات داوطلبان کنکور سال بعد و دانش آموزان پایه در تابستان است.به همین دلیل تصمیم گرفتیم بار دیگر در مورد این سوال صحبت کنیم.
قبل از این نیز به این سوال پاسخ مختصری داده بودیم: آزمون برم یا نه

بیشتر بخوانید

چرا در آزمون نتیجه نمی گیرم

اول از همه باید این موضوع را بررسی کنید که چرا اصلا تا الان فکر میکردید دارید نتیجه میگیرید؟! تعریفتان از نتیجه گرفتن در آزمون چیست و چرا در این بازه زمانی به این نتیجه رسیده اید که افت کرده اید؟ 

بیشتر بخوانید

چگونه در آزمون پیشرفت کنم

افزایش تراز و پیشرفت در هر آزمونی باید یکی از اهداف شما کنکوری ها و دانش آموزان دهم و یازدهمی باشد. اما چگونه پیشرفت در آزمون های آزمایشی و افزایش تراز آزمون را تجربه کنید و به آن برسید؟ 

راهکارهایی را در سه مرحله برایتان کاملا توضیح دادم. در هر نقطه ای از تراز و پیشرفت که باشید، برایتان مفید است. 

بیشتر بخوانید

چگونه برای آزمون برنامه ریزی کنیم

اگر در آزمون های آزمایشی موسسات مختلف شرکت می کنید و می خواهید خودتان برنامه ریزی روزانه و هفتگی برای هر آزمون داشته باشید، این مطلب حتما براتان مفید خواهد بود. برنامه ریزی با روش مشخص برای تمام درس ها !

بیشتر بخوانید

چگونه آزمون را تحلیل کنیم

تحلیل آزمون آزمایشی به روش رتبه های برتر و مشاورهای متخصص، را بدانید و اجرا کنید تا بدانید چگونه بعد از آزمون آزمایشی، سوالات را تحلیل کنید. 

بیشتر بخوانید

چه آزمونی شرکت کنم

کدام آزمون بهتر است: سنجش؟ گزینه دو؟ قلمچی؟ گاج؟
بهترین آزمون آزمایشی برای رشتۀ انسانی کدام است؟
آزمون خوب چه معیارهایی دارد و چطور آزمون خوب را بشناسید؟ اگر شرایط شرکت در آزمون را ندارید، چکار کنید؟ و...

بیشتر بخوانید

مهارت های آزمون آزمایشی

هیچ فرقی ندارد که دانش آموز دهمی باشید یا یازدهم و دوازدهم. حتی اگر فارغ التحصیل هستید و می خواهید دوباره برای کنکور درس بخوانید. اگر در آزمون آزمایشی شرکت می کنید، باید مهارت هایی را در آزمون آزمایشی به دست بیاورید تا بتوانید در کنکور نتیجه بهتری داشته باشید. همچنان که باید هر آزمون هدف گذاری داشته و آن اهداف را دنبال کنید. 

 

بیشتر بخوانید

آزمون برم یا نه

شرکت در آزمون آزمایشی یکی از کارهای مهم و لازم برای داوطلب کنکور هست. این کار لازم برای بعضی داوطلب ها، به هدف اصلی تبدیل میشه. طوری که انگار درس می خونن که توی آزمون درصد و تراز بیارن.

با دقت بخونینش، چون تجربۀ خودمم هست. 

بیشتر بخوانید

مدیریت زمان در جلسه کنکور و آزمون آزمایشی

بررسی استراتژی بازگشت و زمان نقصانی

دروس عمومی را باید جدی بگیرید چون شروع کنکور شما با این 4درس است. این چهار درس یک ویژگی مشترک با دفترچۀ سوالات اختصاصی دارند: زمان بندی محدود

برای این زمان‌بندی، در روش زمان نقصانی و استراتژی بازگشت که یک روش قدیمی است، پیشنهادهای مشاوره‌ای نادرستی را می‌شنوید که پس از بررسی آن، روش درست را هم گفته‌ایم.

بیشتر بخوانید