کنکور 99

کنکور 99

چطور با برنامه‌ریزی انسانیها هماهنگ شوید

پیامهای زیادی در تابستان و اوایل مهرماه منتشر کردیم که برنامه ریزی سایت انسانیها تنها یکبار تنظیم و منتشر خواهد شد. تعداد زیادی از شما عزیزان با این برنامه ریزی خودتان را هماهنگ کردید اما از همان اواسط مهرماه انسانیهای جدید عضو خانواده سایت انسانیها شدند و همیشه کامنت هایی داریم برای اینکه تازه با برنامه ریزی آشنا شدند و می خواهند از الان با این برنامه ریزی شروع کنند. 

مطلب را برای کسانی نوشتم که خودشان با برنامه های غیرتخصصی درس می خواندند و می خواهند در نیمسال اول با برنامه ریزی سایت انسانیها شروع و ادامه داشته باشند.

بیشتر بخوانید

برنامه‌ریزی هفتگی مطابق با آزمون قلم چی

این برنامه ریزی هفتگی پیشنهادی مرکز مشاوره انسانی یار است برای کنکوری‌های 99 انسانی که در آزمون آزمایشی قلمچی شرکت می‌کنند. 

البته در همین سایت انسانیها برنامه داوطلبان کنکوری که آزمون شرکت نمی کنند، نیز قرار دارد. و هم چنین برنامه ریزی ویژه پشت کنکوری های نظام جدیدد و حتی داوطلبان کنکور نظام قدیم!

بیشتر بخوانید

برنامه‌ریزی هفتگی برای پشت‌ کنکوری‌های 99

یک برنامه برای داوطلیان فارغ التحصیل کنکور 99 انسانی که به صورت هفتگی و روزانه تنظیم شده است.

بیشتر بخوانید

برنامه ریزی برای کنکور 99 انسانی

این برنامه ریزی به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه در سایت انسانیها منتشر خواهد شد. حتما قبل از اجرای برنامه به توضیحات، توصیه ها و نحوه اجرای آن دقت کنید.

مخاطبان این برنامه: کنکوری‌های 99 انسانی که در آزمون آزمایشی شرکت نمی‌کنند.

برنامه داوطلبان کنکوری که در آزمون قلمچی شرکت خواهند کرد نیز در سایت قرار می‌گیرد. 

بیشتر بخوانید

نظرسنجی برنامه مطالعاتی مهرماه کنکور 99 انسانی

کنکوری‌های 99 انسانی در این نظرسنجی شرکت کنید.

با ارسال مواردی که به نظرتان مهم است، در داشتن برنامه مطالعاتی نزدیک به نیازهای آموزشی-سنجشی خودتان، همراه ما باشید. 

توجه: مهلت ارسال نظرات و درخواست ها در این مطلب به پایان رسیده است.

بیشتر بخوانید

شروع از شهریور برای کنکور

اگه این یکماه آخر تابستون میخوای برای کنکور سال بعد شروع کنی، دیر نشده. میتونم بگم خیلی هم وقت از دست ندادی. پس شروع کن. ولی ...

بیشتر بخوانید

برنامه مطالعاتی شهریور ویژه کنکور99 انسانی

اگر به هر دلیلی نتوانسته‌اید از اول تیرماه برای کنکور99 شروع کنید، از این برنامه‌ریزی روزانۀ ساعتی ویژۀ یکماه آخر تابستان، برای کتاب‌های کلیدی-رتبه‌ساز شروع کنید. آخرین فرصت برای استفاده از تابستان را از دست ندهید.

بیشتر بخوانید

پشت‌کنکور ماندن برای سال بعد

اگر کنکور امسال خوب نخوندی، دیر شروع کردی و الان میخوای برای کنکور بعدی بخونی؛ یا اگه سال قبل، خوب خوندی ولی رتبۀ دلخواهتو نیاوردی که الان قاطعانه تصمیم گرفتی و میخوای شروع کنی؛ برای هر دو گروه شما یه سری توصیه‌های لازم و ضروری هست.

بیشتر بخوانید

حق انتخاب برای کنکوری‌های 99

خوبی‌ها و بدی‌های این حق انتخاب

چند روزی هست که خبر رسمی حق انتخاب نوع سوالات کنکور 99 توسط خود کنکوری‌ها، همه جا پیچیده. اینکه داشتتن این حق انتخاب، خوبهیا بد؟ اینکه شما کدوم را انتخاب کنین که به نفعتون باشه و ضرر نکنین و هر چیزی دیگه که لازمه بدونین، براتون گفتم.

بیشتر بخوانید